قیمت خرید ویژه فیلتر کابین سمند ساخت ایران

فیلتر کابین یکی از فیلترهای مهم خودرو است، که وظیفه تصفیه هوا خودرو به خصوص در زمان استفاده از بخاری و کولر را به عهده دارد.
به علاوه این فیلتر از ورود ذرات گرد و خاک به خودرو جلوگیری کرده و تقریباً تمامی هوای کابین را تصفیه مینماید.
این فیلتر قادر به جذب سرب و باکتریهای موجود در کابین میباشد که تاثیر بسزایی در سلامتی سرنشینان خودرو دارد. ماده اصلی تشکیل دهنده این فیلتر را کاغذهای میکرونی با قابلیت فیلتر بالا تشکیل میدهد، تا توانایی جذب هر گونه ذره با هر اندازه را داشته باشند، به همین علت فیلتر کابین یکی از گرانترین فیلترهای خودرو است.قیمت فیلتر کابین سمند بسته به مدل فیلتر، شرکت سازنده و کیفیت کاغذ و الیاف بکار رفته در فیلتر کابین سمند متغیر میباشد.

قیمت خرید ویژه فیلتر کابین سمند ساخت ایران

بهترین فیلتر کابین سمند ساخت ایران

بهترین فیلتر کابین سمند ساخت ایران  معمولا جنس فیلتر کابین از کاغذ بافته شده یا ترکیبی از کاغذ و فیبر میباشد. استفاده از کاغذها و پارچه های مصنوعی در ساخت فیلتر کابین که معمولا قابلیت جذب بالایی ندارند، باعث بروز حساسیت در افراد گردیده، و از طرفی دیگر توانایی جذب آلاینده ها را به مقدار زیادی کاهش خواهد داد.
 امروزه فیلترها طوری ساخته شده اند که امکان شستشو و استفاده مجدد از آنها وجود دارد، که این موضوع خود باعث کاهش آلودگیهای زیست محیطی به علت دفع فیلترها میگردد.
از تولیدکنندگان معتبر داخلی در تولید فیلتر هوا کابین خودرو میتوان به شرکت تام و سرکان اشاره کرد.

به نظر میرسد که در بازار ایران شرکت سرکان دارای بهترین فیلتر کابین سمند ساخته شده از الیاف نانو باشد، که فیلتر کابین سمند باکیفیت این شرکت بازار پسندی خوبی در میان مشتریان دارد.

فروش عمده فیلتر کابین سمند باکیفیت

افزایش قیمت یک یا چند نهاده در تولید یک محصول باعث افزایش رشد هزینه های تولید آن محصول می گردد، از طرفی بنگاههای تولیدی با محدودیت در قیمت گذاری محصول خود به دلیل قراردادهای بلند مدت فروش و یا ممنوعیتهای دولتی روبه رو خواهند شد، در این شرایط تقاضا برای آن محصول در اثر افزایش قیمت کاهش مییابد، از این بنگاهها میتوان به خودروسازان و صنایع وابسته به آنها، به ویژه قطعه سازان اشاره نمود.
نوسانات بازار ارز و کاهش مواد اولیه با کیفیت در صنعت فیلترسازی، باعث گردیده تا تولیدکنندگان برای تهیه کاغذ و نهاده های تولید با مشکلات بسیاری روبه رو شوند و خرید و فروش در بازار نهادههای تولید تا حدودی کاهش یابد، در نتیجه اکثر شرکتهای فیلترسازی فروش خود را تا حدودی کاهش داده  و تعدادی از آنها نیز با قیمتهای بالا اقدام به فروش محصولات خود می نمایند.
بالتبع فروش عمده فیلتر کابین سمند نیز تا حدودی تحت تاثیر این شرایط قرار گرفته است، اما همچنان بعضی از شرکتها اقدام به تولید این فیلتر با کیفیت و قیمت مناسب نموده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید