قیمت خرید فیلتر روغن ال ۹۰

فیلتر روغن وسیله ای برای صاف کردن روغن موتور ماشین است. فیلترهای روغن از جمله فیلتر روغن ال ۹۰ انواع مختلفی دارند. قیمت این فیلترها با توجه به نوع آن، برند تولیدی، کیفیت و دوام آن متفاوت است. شرکتهای تولید کننده فیلتر روغن بسیاری وجود دارند که انواع فیلترهای روغن را در قیمتهای مختلف تولید می کنند. هر کدام از این شرکتها طبق استانداردهای بین الملل و البته فاکتورهای کمی و کیفی، محصول خود آن را قیمت گذاری می کنند.

قیمت خرید فیلتر روغن ال 90

سالم ماندن موتور با فیلتر روغن تمیز

سالم ماندن موتور با فیلتر روغن تمیز برای کارکرد درست موتور خودرو از روغن موتور استفاده می شود. روغن موتور یک سیال روغنی است که حرکت قسمتهای محرک خودرو را بهبود بخشیده و از اصطکاک اجزای موتور در هنگلم حرکت کم می کند. روغن موتور در طول زمان آلوده می شود و در اثر اکسید شدن و حرارت دیدن و ادغام با ذرات خارجی آلوده شده و از خاصیت روان کنندگی آن کم می شود.

روغن موتور خاصیت روان کنندگی دارد که باعث می شود ذرات آلاینده و براده هایی که در اثر کارکرد طولانی موتور تولید می شود وارد آن شود. از فیلتر روغن به منظور جداسازی همین ذرات آلاینده و براده های داخل روغن موتور استفاده می شود.

روغن موتور و فیلتر روغن اگر کارکرد درستی نداشته باشند وسیله نقلیه شما دچار مشکلات زیادی خواهند شد.

سالم ماندن موتور خودرو تا حد زیادی وابسته به فیلتر روغن و روغن مورد استفاده در آن است. استفاده از فیلتر روغن خوب و تمیز به عملکرد درست سوپاپ های موتور کمک می کند. 

فیلترهای روغن یا فلزی هستند و یا از جنس پلاستیک فشرده. بالطبع فیلترهای پلاستیکی قیمت کمتری دارند اما دوام آنها کمتر است. فیلترهای فلزی خاصیت فیلتراسیون و ماندگاری بیشتر دارند. همچنین امکان ترکیدن فیلترهای پلاستیکی در هوای گرم و کارکرد زیاد موتور وجود دارد. بنابراین استفاده از فیلترهای فلزی به صرفه تر و رایج تر است.

همه وسایل نقلیه و هیدرولیکی فیلتر روغن دارند و این فیلترها باهم متفاوت هستند. در واقع هیچ موتور هیدرولیکی بدون فیلتر روغن دوام نمی آورد.

نمایندگان فروش فیلترهایی که از شرکتها خریداری می کنند را می فروشند. بنابراین آنها غالبا سعی می کنند فیلترهایی را تبلیغ کنند که بین محصولات خود برای فروش دارند. لازم است که خریدارها پیش از خرید فیلتر روغن در مورد کیفیت و دوام انواع آنها تحقیق کنند.

نمایندگی فروش فیلتر روغن ال ۹۰

نمایندگی فروش فیلتر روغن ال 90 نمایندگیهای فروش فیلتر روغن ال ۹۰، فیلترها را از شرکت تولید کننده خریداری کرده و به صورت جزئی به مصرف کنندگان و مشتریان خود می فروشند. این نمایندگیها به صورت گسترده در سراسر کشور وجود دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید