قیمت خرید عمده فیلتر کابین زانتیا

فیلتر هوای کابین یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین فیلتر ها در خودرو می‌باشد. با توجه به حساسیت بالایی که  این محصول روی سلامتی افراد و کارایی بهتر خودرو  دارد، شرکت های مختلفی با تولید و فروش این محصول در حال رقابت با یکدیگر هستند. قیمت فیلتر کابین زانتیا مانند فیلتر خودروهای دیگر با توجه به نوع شرکت تولیدکننده و کیفیت محصول متفاوت است.

قیمت خرید عمده فیلتر کابین زانتیا

انواع فیلتر کابین زانتیا با قیمت ارزان

انواع فیلتر کابین زانتیا با قیمت ارزان از آنجا که این فیلتر برای سلامتی ریه‌‌‌های شما و سرنشینان خودرو مهم و ضروری است، دقت در انتخاب  و خرید فیلتر مناسب و با کیفیت یکی از گزینه‌های مهمی است که هر صاحب خودرویی را برآن می دارد تا با کمی تأمل  در خرید فیلتر مناسب، سلامت خود و بهبود عملکرد خودروی خود را تضمین کند. عدم تعویض به موقع فیلتر کابین، انتخاب فیلتر کابین بی‌نام  و نشان و حتی انتخاب فیلتر کابین‌های دارای مواد خوشبو کننده رایج‌ترین اشتباهات ما می‌باشد.

فیلتر کابین باید از کاغذ سلولزی با خاصیت تراکم بالا و توانایی فیلتر ذرات باردار معلق در هوا باشد، کاغذ فیلتر کابین باید آنتی باکتریال و بدون بو باشد، این بایدها سلامت جسمی شما را حفظ می‌نماید. شناخت انواع فیلتر کابین زانتیا و توجه به کیفیت و برند شرکت تولید کننده آن می‌تواند کمک زیادی در انتخاب بهتر محصول داشته باشد. معمولاْ فیلتر هوای زانتیا به شکل مکعب مستطیل است و کاغذ های فیلتر از مواد مخصوص تهیه می‌شوند، برای آن که بتوانید انواع فیلتر کابین زانتیا با قیمت ارزان و کیفیت خوب را خریداری کنید، خرید عمده از شرکت‌های معتبر می‌تواند تا حدودی این نیاز را مرتفع سازد.

معروفترین برند فیلتر کابین زانتیا

 مطمئناً تعویض منظم فیلتر هوا مزیت‌‌هایی دارد که می‌توان از آن به مصرف سوخت کمتر، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و بهبود شتاب خودرو اشاره کرد، البته زمان تعویض این فیلتر هم مهم است ولی به طور دقیق نمی‌توان گفت هر خودرو چه زمانی به تعویض فیلتر نیاز دارد، چون مکان زندگی شما هم اثر زیادی در زمان تعویض این قطعه دارد. اگر در شهرهای پرجمعیت و شلوغ زندگی می‌کنید به خاطر آلودگی هوا و ریزگردهای موجود در هوا در زمان کوتاه‌تری باید تعویض فیلتر هوا را انجام دهید. 
شرکت‌های معتبری در این زمینه فعالیت می‌کنند که معروفترین آن‌ها: سرکان، بهران، موبیس، اکسنت، ورنا، آریان، آریزو، تکساز است.اگر بخواهید فیلتر کابین زانتیا ارزان و با کیفیت باشد، معروفترین برند فیلتر کابین زانتیا مربوط به شرکت سرکان است که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می‌گردد که ضمن اطمینان از اصالت گارانتی کالا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره‌مند می‌گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید