قیمت خرید رادیاتور آب پژو ۲۰۶

رادیاتور آب پژو ۲۰۶ یکی از قطعات مهم و ضروری این خودرو به شمار می‌رود که در سال‌های گذشته از کشور های اروپایی از جمله فرانسه وارد ایران شده و کار مونتاژ آن توسط شرکت ایران خودرو انجام می‌شد اما در حال حاضر به دلیل وجود تحریم‌های شدید اقتصادی و عدم واردات اینگونه محصولات از خارج کشور، ایران خود آن را تولید می‌کند. قیمت خرید قطعه‌های با کیفیت بسته به نوع مدل خودرو،‌ سال ساخت خودرو و همچنین کارخانه آن متغیر است. شما می توانید رادیاتور آب را از شعب نمایندگی ایران خودرو تهیه کنید.

قیمت خرید رادیاتور آب پژو ۲۰۶

مشخصات بهترین رادیاتور آب پژو ۲۰۶

مشخصات بهترین رادیاتور آب پژو ۲۰۶

رادیاتور یا در کلمه‌ دیگر خنک کننده موتور یکی از قطعات یدکی مهم در خودرو است و با استفاده از مایع رادیاتور در خنک کردن موتور نقش بسزایی دارد. برای این فرایند مایع خنک کننده‌ای در لوله‌های موجود آن حرکت می‌کند و در نتیجه باعث خنک ماندن و داغ شدن موتور خودرو می‌شود. بهترین رادیاتور آب، رادیاتوری است که در برابر شرایط محیطی پیرامون مقاوم باشد و لوله های آن در طی مدت زمانی که از خودرو استفاده می‌کنید،‌ رسوب نکند. عدم عملکرد مفید و درست رادیاتور آب در خودرو می‌تواند صدمه جدی را به آن وارد کند که در شرایط فعلی اقتصادی، کم هزینه نیز نخواهد بود و هزینه سنگینی را برای صاحب خودرو در پی خواهد داشت. حال به معرفی یکی از بهترین رادیاتور های آب ایرانی پژو ۲۰۶ می‌پردازیم. این رادیاتور آب مخصوص تیپ ۵ و محصول شرکت با تجربه ایرانی به نام کوشش رادیاتور است. البته لازم به ذکر است که این شرکت مدل‌های دیگری را نیز می‌سازد. این رادیاتور آب درجه یک دارای لوله‌هایی به قطر ۲۶ میلی متر است و وزنی حدود ۴ کیلوگرمی دارد.

انواع رادیاتور آب پژو ۲۰۶ درجه یک

همانطور که گفته شد، رادیاتور آب در خودرو پژو ۲۰۶ نقش کلیدی را بازی می‌کند و همیشه باید در هنگام تعویض آن، به دنبال رادیاتور آب درجه یک بود. شرکت های مختلف ایرانی و خارجی مدل های متنوعی از رادیاتور های آب را می‌سازند که عموما برای تیپ های ۱ تا ۴ خودروی پژو ۲۰۶ جداگانه و مجزا از مدل های بالاتر است. اکنون به بررسی چند نوع از انواع رادیاتور آب درجه یک برای پژو ۲۰۶ می‌پردازیم:

  • رادیاتور آب ایرانی مخصوص پژو ۲۰۶ تیپ ۱ تا ۴ که از طرف شرکت ایران رادیاتور دارای گارانتی ۱۲ ماهه است
  • رادیاتور آب ایرانی و اتومات ساخت شرکت والئو آرمکو که مخصوص تیپ ۵ این خودروهاست. (لازم به ذکر است که شرکت آرمکو اولین شرکت تولید کننده رادیاتور خودرو در ایران است)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید