قیمت خرید رادیاتور آب لیفان x60 در بازار

در موتور خودرو ها به دلیل وجود عمل احتراق حرارت بسیاری تولید و به قطعات داخل موتور می رسد . این حرارت تولید شده حتی گاه به بالای ۲۰۰۰ درجه سانتی گراد نیز می رسد اما نکته این جا است که دمای پایین نیز می تواند به موتور خودرو آسیب بزند و باعث خساراتی گردد .  پس دمای معتدل محیط چاره ی کار است که از طریق دستگاه های رادیاتور این سیستم خنک کننده دمای موتور به ۸۰ درجه سانتی گراد برسد . برای آشنایی بیشتر با عملکرد این دستگاه و یا خرید رادیاتور آب لیفان x60 این مقاله را تا پایان دنبال کنید. 

قیمت خرید رادیاتور آب لیفان x60 در بازار

ویژگی های بهترین رادیاتور آب لیفان x60

ویژگی های بهترین رادیاتور آب لیفان x60 سیستم خنک کننده موتور از اجزای مهم یک خودرو است . همانطور که گفته شد موتور خودرو به دلیل وجود عمل احتراق بسیار خطرناک است و اگر از سیستم خنک کننده مناسب استفاده نشود ممکن است باعث آتش سوزی نیز گردد . 

بهترین رادیاتور اب لیفان که در شرکت ما نیز موجود می باشد از جنس مس ساخته شده است تا با توجه به کانال های تعبیه شده در آن حرارت موجود در آب را جا به جا می کند از این رو رانندگان باید همیشه سطح آب موجود در مخزن رادیاتور را کنترل کنند تا بیش از دو سانت از دهانه مخزن پایین تر نرود .

از دیگر ویژگی های رادیاتور آب تامین دمای مناسب موتور خودرو یعنی همان ۸۰ درجه سانتی گراد است زیرا بیش از این دما سبب ذوب شدن قطعات حساس خودرو مانند شمع ها می شود و موجب احتراق موتور می گردد و کمتر از این دما هم در عملکرد خودرو و دور موتور اختلال ایجاد می کند که شامل :

  • نرسیدن روغن به قطعات متحرک مسیر روغن کاری
  • کاهش قدرت کشش موتور
  • افزایش اصطکاک قطعات
  • تقطیر شدن گاز بنزین درون مجاری مربوطه  

راهنمای خرید رادیاتور آب لیفان x60 با کیفیت بالا

در خرید رادیاتور آب باید به نکاتی هم نیز توجه کرد به برخی از آن ها در این مقاله اشاره می کنیم : 

  • ایجاد دمای یکنواخت 
  • سرعت انتقال حرارت 
  • وزن کم 
  • آسانی نظافت و تمیز کردن آن 

قطعات یدکی به ویژه رادیاتور آب خودرو لیفان با کیفیت های متنوعی در بازار وجود دارند از این رو قیمت های متنوعی برای این قطعه وجود دارد اما قابل ذکر است که قیمت پایین یک محصول نمی تواند کیفیت آن را تضمین کند . 

قطعات عرضه شده در فروشگاه ما از نوع اصلی و شرکتی بوده و دارای قیمت های متعارف می باشد و همچنین دوام و ایمنی استانداردی را دارا هستند . 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید