قیمت به روز فیلتر سوخت اپتیما

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز عرضه فیلتر سوخت اپتیما مرغوب می باشد که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از محصولات با کیفیت موجود در سایت ما بازدید و خریداری کنند. در کنار این مورد می توانند از نظرات و راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند گردند. لازم به تذکر است که قیمت های ما بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

قیمت به روز فیلتر سوخت اپتیما

بهبود عملکرد خودرو با فیلتر سوخت

بهبود عملکرد خودرو با فیلتر سوخت

عملکرد خودرو با فیلتر سوخت: روغن از داخل فیلتر سوخت به داخل موتور وارد می گردد و چنانچه فیلتر سوخت کیفیت خوبی نداشته باشد به طوری که یا کثیف و یا نامرغوب باشد نمی تواند روغن را به میزان مناسب و به راحتی از خودش عبور بدهد و در سرعت های بالا ، روغن مورد نظر به موتور نمی رسد و استفاده موتور در دور های سرعت بالا به میزان زیادی بالا می رود .

بعضی از افراد متخصص در تعویض روغن ها عنوان می کنند که بعد از هر سه بار استفاده از روغن ، یک مرتبه فیلتر روغن عوض شود که این حرف کاملا اشتباه است چون فیلتر ناخالصی های روغن اول را می گیرد و دیگر نمی تواند روغن دوم را تصفیه کند.مطلب دوم این که فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمی تواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد

در ساخت انواع فیلتر های مرغوب ، غیر از استفاده از کاغذ های مناسب به نکات دیگر نیز توجه می شود، ‌از جمله می توانیم به نداشتن نشتی در مدیا فیلتر ، ‌قرارگیری درست فیلتر در پوسته، ‌انتخاب نوع آلیاژ مصرفی در محفظه و پوشش مطلوب رنگی اشاره کنیم.

به صورت کلی فیلتر سوخت از چندین بخش تشکیل گردیده است که همه قسمت های آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشند، بخش اول جریان ورود و خروج روغن،این بخش با بخش های مخصوص و با کیفیت پوشش داده می شود و نمی گذارد نشت روغن در فشار و دمای بالا به بیرون شود،این ویژگی فقط در فیلترهای اصلی وجود دارد

  1. به فیلتر های بی کیفیت و تقلبی که به صورت غیر مجاز و گاهی در کارگاه تولید خواهد شد اعتماد نکنید. کاغذ این فیلترها از نوع بسیار نا مناسب است که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمی دهند یا نمی توانند مواد زاید بسیار ریز روغن را بگیرند.به همین خاطر تفاوت قیمت بین فیلتر اصلی و تقلبی وجود دارد که نباید سراغ نمونه تقلبی آن برویم. جذب  بالا فیلتر هوا کمک زیادی به کارایی موتور وسیله نقلیه می کند و عملکردش بسیار مورد توجه است.                                                                                    برخی از ویژگی ‌های فیلتر روغن خوب را نام ببرید؟
  2. قادر به جداسازی ذرات با اندازه پنج میکرون و همچنین بزرگتر

• انجام کار مناسب در همه فصل ها بدون توجه به موقعیت جوی

• دارا بودن قدرت پاک ‌سازی خوب

• انجام آب ‌بندی دقیق

• داشتن تحمل در مقابل فشارهای بالا

• وجود داشتن سوپاپ جهت اطمینان

با این تفاسیر عمر مفید فیلتر سوخت به کاغذ داخل آن بستگی دارد.

که با طی شدن مدت زمانی از کار آن و جذب کردن نا خالصی در منافذ کاغذ، فیلتر سوخت عمر مفید خود را کم کم از دست می دهد.با مسدود کردن این منفذ ها فیلتر دیگر کیفیت خوب خود را نداشته و ممکن است این نا خالصی ها هر لحظه با وجود فشار روغن از درون کاغذ رد گردند و آسیب های جدی به وجود بیاورند.

عمر مفید فیلتر سوخت چقدر است؟بر طبق توضیحات بالا زمان دقیقی برای تعویض فیلتر سوخت وجود ندارد و  نمی توان زمان تعویض آن را به طور دقیق تعیین کرد و بیشتر بر طبق موقعیت کاری روغن و فیلتر وابسته است. بعضی از رانندگان پس از هر تعویض روغن و بعضی دیگر با کمک بیشتر از فیلتر آن را تعویض می کنند.

 

بازار صادرات فیلتر سوخت اپتیما

بازار صادرات فیلتر سوخت اپتیما

یکی از نمایندگی های صادرات فیلتر سوخت فیلتر  سایت فروش آنلاین ما است که مشتریان می توانند با خیال راحت از محصولات متنوع ما خریداری نمایند.

در هر خودرو موتور جهت شروع به کار لازم است تا دسترسی به سوخت و هوا جهت روشن شدن داشته باشد و به روغن جهت انجام روان کاری و خنک کاری بعضی از قطعات دسترسی داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید