قیمت به روز فیلتر روغن تیبا

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز عرضه فیلتر روغن تیبا مرغوب نیز می باشد که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از محصولات با کیفیت موجود در سایت ما بازدید و خریداری کنند. همچنین می توانند قیمت دقیق و خرید خود را از طریق فروشگاه های لوازم یدکی خودرو نیز تهیه نمایند.

قیمت به روز فیلتر روغن تیبا

خنک کردن موتور با فیلتر روغن باکیفیت

خنک کردن موتور با فیلتر روغن باکیفیت

 با طی شدن مدت زمانی از کار آن و جذب کردن نا خالصی در منافذ کاغذ، فیلتر روغن عمر مفید خود را کم کم از دست می دهد.با مسدود کردن این منفذ ها فیلتر دیگر کیفیت خوب خود را نداشته و ممکن است این نا خالصی ها هر لحظه با وجود فشار روغن از درون کاغذ رد گردند و آسیب های جدی به وجود بیاورند.

عمر مفید فیلتر روغن چقدر است؟بر طبق توضیحات بالا زمان دقیقی برای تعویض فیلتر روغن وجود ندارد و  نمی توان زمان تعویض آن را به طور دقیق تعیین کرد و بیشتر بر طبق موقعیت کاری روغن و فیلتر وابسته است.بعضی از رانندگان پس از هر تعویض روغن و بعضی دیگر با کمک بیشتر از فیلتر آن را تعویض می کنند.

در هر خودرو موتور جهت شروع به کار لازم است تا دسترسی به سوخت و هوا جهت روشن شدن داشته باشد و به روغن جهت انجام روان کاری و خنک کاری بعضی از قطعات دسترسی داشته باشد.

 قطر درونی و بیرونی فیلتر روغن تیبا

  1. نقش موتور و فیلتر روغن چیست: بطور کلی فیلتر خودرو نقش مهمی در ایجاد صحت کار موتور خودرو و قطعات دیگر دارد. فیلترها مثل برخی اجزای دیگر مصرفی باید بر طبق کیلومتر تعیین شده استاندارد عوض شود. ولی در کل عمر مفید و موثر آن ‌ها از بقیه قطعه های مصرفی کمتر است.

     بطور کلی فیلتر ها وظیفه کیفیت هر چه بهتر سوخت، هوا و روغن را بر عهده دارند.

تاثیر قطر درونی فیلتر روغن در خودرو به چه صورت است:

• خنک‌ کننده موتور: موتور بر اثر گرما نشات گرفته از احتراق، خیلی گرم می گردد. و روغن باید گرما را گرفته و منتقل کند که این کار سبب خنک شدن موتور می گردد.

• آب ‌بندی کردن یعنی چه؟ نشت کردن گازهای موجود در سیلندر یکی از معضلاتی است که روغن موتور با ایجاد لایه ‌ای بین پیستون و سیلندر از نشت گاز پیشگیری می کند.

• جذب ذرات معلق چگونه است؟ روغن ذراتی که از فرسایش قطعات ایجاد می شود را به خود جذب کرده و از آسیب‌ های ممکن پیشگیری می کند.

برخی از ویژگی های فیلتر روغن خوب و مرغوب:

• قادر به جداسازی ذرات با اندازه پنج میکرون و همچنین بزرگتر

• انجام کار مناسب در همه فصل ها بدون توجه به موقعیت جوی

• دارا بودن قدرت پاک ‌سازی خوب

• انجام آب ‌بندی دقیق

• داشتن تحمل در مقابل فشارهای بالا

• وجود داشتن سوپاپ جهت اطمینان

با این تفاسیر عمر مفید فیلتر روغن به کاغذ داخل آن بستگی دارد.توزیع کننده فیلتر روغن تیبا

توزیع کننده فیلتر روغن تیبا

جهت اطلاع از توزیع کننده فیلتر روغن با کیفیت و با دوام می توانید به سایت ما رجوع کنید و از تنوع محصولات مقرون به صرفه ما خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید