قیمت بهترین فیلتر روغن تویوتا کرولا در بازار روز

فیلتر روغن قطعه ای بسیار مهم در خودروهای مختلف که وظیفه آن جذب ناخالصی های روغن موتور و افزایش راندمان و کارایی موتور و کاهش اصطحکاک و استهلاک موتور و سایر قطعات آن در سرعت های بالای خودرو است، قیمت این محصول با توجه به انواع مختلف آن در بازار، موارد استفاده از آن در خودروهای مختلف و کیفیت آنها و سایر عوامل دیگر متغیر است، جهت اطلاع از قیمت فیلتر روغن تویوتا کرولا در بازار روز و تهیه بهترین و با کیفیت ترین نوع آن می توانید به سایت های آنلاین مجاز در این خصوص مراجعه بفرمایید.

قیمت بهترین فیلتر روغن تویوتا کرولا در بازار روز

مهم ترین مواد اولیه به کار رفته در فیلتر روغن ماشین

مهم ترین مواد اولیه به کار رفته در فیلتر روغن ماشیناز مهمترین مواد به کار رفته در فیلتر های روغن به جهت جذب بهتر آلاینده های روغن و جذب ناخالصی ها می توان به مواد سلولزی یا الیاف مصنوعی اشاره کرد که هر چه کیفیت مواد اولیه در ساختار این قطعه بالاتر باشد در عمکرد بهتر آن تاثیر بسزایی دارد.

از مهمترین مواد اولیه فیلتر روغن ماشین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مواد سلولزی
  • مسیرهای ورودی و خروجی فیلتر که روغن از آنها به سمت موتور پمپاژ شده و از نشت آن به قسمت های دیگر خودرو جلوگیری می کند.
  • کاغذ فیلتر
  • استوانه مرکزی
  • توری

فیلترهای روغن علاوه بر جذب آلاینده ها و مواد کثیف روغن در تنظیم حرارت روغن و جلوگیری از سوختن آن در دماهای بالا نقش عمده ای ایفا می کنند.

در هنگام خرید فیلتر روغن به فابریک بودن آن در خودروهای مختلف و سازگاری آن قطعه با نوع خودرو که می تواند تولید داخل بوده و یا صادراتی دقت لازم را بفرمایید.

نمایندگی انواع فیلتر روغن تویوتا کرولا درجه یک و اصل در ایران

جهت تهیه انواع فیلتر روغن تویوتا مدل کرولا به جهت حساسیت این قطعه در کارایی بهتر موتور خودرو و سایر اجزا و قطعات آن از نمایندگی های مجاز فروش آن در ایران اقدام نموده تا ضمن دریافت کالای درجه یک و اصل از نحوه قیمت های ارائه شده اطمینان کامل را حاصل کنید.

انواع فیلتر روغن تویوتا کرولا با توجه به اندازه ها و سایزهای مختلف آن و برحسب بزرگی توری آنها تقسیم بندی می شوند.

حتما در هنگام خرید فیلتر روغن به نمادهای استاندارد کیفیت کالا توجه داشته باشید و از خرید کالاهای مشکوک و تقلبی حتی اگر به قیمت های فوق العاده ارزان باشند جدا خودداری نمایید.

اگر از جنس بی کیفیت فیلتر روغن در خودروی خود استفاده نمایید به علت استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت در ساختار آن سبب می شود که عملکرد موتور خودرو مختل شده و میزان رسوب و آلاینده های روغن درون موتور و قطعات افزایش پیدا کرده و در کوتاه مدت سبب بروز آسیب های جبران ناپذیری به موتور شده و حتی منجر به سوختن آن شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید