فروش کلی صافی بنزین پرایدی دو سرکج

صافی بنزین دو سر کج فلزی  از قطعات  مصرفی  خودرو است و در صورت کثیف شدن  سبب می شود تا قدرت و بازدهی موتور اتومبیل کاهش یابد و یا حتی ممکن است باعث سوختن سوپاپ موتور اتومبیل هم بشود.

صافی بنزین پرایدی سرکج هم از همین جنس قطعات است و وجود آن برای اتومبیل بسیار حیاتی.

فروش کلی صافی بنزین پرایدی دو سرکج

چگونگی عملکرد صافی بنزین سرکج

چگونگی عملکرد صافی بنزین سرکج به این دلیل که همواره بخاطر کثیفی و کهنه شدن مخازن سوخت و شلنگ های انتقال سوخت در جایگاه های سوخت گیری امکان دارد که کمی آلودگی و کثیفی به باک بنزین خودرو ورود کند از فیلتر بنزین استفاده می شود. به اضافه اینکه کهنگی خود باک بنزین و لوله های انتقال سوخت در راه سوخت رسانی به موتور، امکان دارد در ایجاد آلودگی در بنزین مصرفی خودرو، تاثیرگذار باشند. به همین خاطر در تمامی خودروهای نوین، فیلتر بنزین را که کارش پاکسازی سوخت مصرفی خودرو از هر نوع آلودگی خارجی است، به کار می گیرند.

از آن رو که سیستم جهش سوخت انژکتوری در خودروها، واجد دهانه جهش سوخت تقریبا ۲ میلی متری است، پس وجود هر شکلی از آلودگی بیشتر از این مقدار، می تواند باعث شود که انژکتورها دچار گرفتگی شده و در نتیجه سیستم احتراق خودرو تضعیف گردد. با این اوصاف می شود گفت که کارکرد اصلی فیلتر بنزین در خودرو، صاف کردن بنزین مصرفی از هر نوع آلودگی و عواملی به غیر از بنزین می باشد.

یک موتور اگر بخواهد به خوبی کار کند به هوای کافی و سوخت جهت انجام فرآیند احتراق نیاز دارد . از این رو بسیار مهم است که از درستی تمام اجزای سوخت رسانی اطمینان حاصل شود. از مهم ترین بخش سیستم سوخت رسانی فیلتر بنزین است. این قطعه وظیفه دارد تا از ورود مواد ناخالصی  و زاید موجود در بنزین به موتور جلوگیری کند. به این دلیل که همواره بخاطر کثیفی و کهنه شدن مخازن سوخت و شلنگ های انتقال سوخت در جایگاه های سوخت گیری امکان دارد کمی آلودگی و کثیفی به باک بنزین خودرو ورود کند. غیر از این، کهنگی باک بنزین و لوله های انتقال سوخت در راه سوخت رسانی به موتور، ممکن است در به وجود آمدن آلودگی در بنزین مصرفی خودرو، تاثیر بسزایی داشته باشند. از این رو در تمامی خودروهای امروزی، از فیلتر بنزین که کارش تمیز کردن سوخت مصرفی خودرو از هر نوع عامل خارجی است، استفاده می شود.

مرکز خرید صافی بنزین پرایدی سرکج اصلی

مرکز خرید صافی بنزین پرایدی سرکج اصلی مراکز خریدی که صافی بنزین دو سرکج به فروش می رسانند امروزه کم نیستند تنها کافی است همین عبارت را در اینترنت جست و جو تا با انبوه سایت های فروش لوازم داخلی خودرو روبرو شوید.

برای خرید صافی بنزین نیز یکی از برترین راهها خرید اینترنتی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید