فروش فیلتر روغن پراید سرکان مدل SF7735

در مکانیکی ها و تعمیرگاه های خودرو از جمله مهم ترین فاکتور هایی که باید در سرویس خودرو رعایت شود، این است که فیلتر روغن موتور بررسی شود. اهمیت ویژه این امر به این دلیل است که این فیلتر به عنوان تصفیه کننده روغن موتور سر راه آن قرار می گیرد و روغن عبوری عاری از ناخالصی و تصفیه شده وارد موتور می شود. این امر در طولانی تر کردن عمر موتور اتومبیل بسیار ضروری است. اگر این فیلتر به عنوان صافی به بهترین شکل عمل کند آلاینده ها به درون موتور خودرو راه نمی یابند. در این مقاله یکی از پر کاربرد ترین فیلتر های صنعت خودرو سازی در ایران به نام فیلتر روغن پراید سرکان را به شما خریداران محترم معرفی می کنیم. فروش فیلتر روغن پراید سرکان مدل SF7735

انواع فیلتر روغن پراید سرکان مدل SF7735

انواع فیلتر روغن پراید سرکان مدل SF7735 چه زمانی فیلتر روغن پراید باید تعویض شود؟ به توصیه کارشناسان با مشاهده اولین نشانه های خرابی و عدم تصفیه درست و کامل فیلتر روغن پراید سعی کنید به دنبال یک فیلتر مناسب باشید چرا که این امر باعث افزایش عمر مفید موتور خودرو شما می شود. به دلیل اینکه روغن موتور بطور مستقیم روی عملکردی که موتور اتومبیل ایفا می کند نقش دارد، توجه به آن ضروری است. معمولا وقتی روغن موتور را تعویض می کنند به همراه آن فیلتر روغن موتور را هم عوض می کنند. فیلتر جدید و سالم می تواند عمر استفاده از روغن موتور را هم بالا ببرد و کمک کند که عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین شرکت هایی که در این زمینه باید به شما معرفی کنیم، شرکت سرکان است. این شرکت فیلتر روغنی تحت عنوان SF۷۷۳۵ است. این فیلتر روغن شرکتی در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند و همه کیفیت بسیار مناسبی دارند و متناسب با مدل خودرو شما پیشنهاد می شوند. این فیلتر روغن هم برای خودرو های پراید و هم برای مزدا و تیبا طراحی شده است و کیفیت آن مطابق با استاندارد های بین المللی است. 

قیمت فیلتر روغن پراید شرکتی

قیمت فیلتر روغن پراید شرکتی انتخاب فیلتر روغن مناسب و با کیفیت ملزم داشت تجربه کافی و شناخت شرکت ها و برند های مختلف و یا پرس و جو از افراد متخصص و معتمد در این زمینه است. علاوه بر مسئله کیفیت، مناسب و معقول بودن قیمت فیلتر روغن هم شرط است. کارشناسان بخش فروش شرکت ما به عنوان بهترین و با کیفیت ترین فیلتر روغن، این فیلتر را به شما پیشنهاد می کنند که طول عمر مفید بیشتری دارد در ضمن با استعلام به روز ترین قیمت های این مدل فیلتر روغن می توانید اطمینان حاصل کنید که قیمتی که به شما اعلام می کنیم مناسب ترین و معقول ترین قیمت موجود در بازار است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید