فروش فوق العاده ضدیخ فله ایی

ضد یخ فله ای را برای استفاده در رادیاتور خودرو استفاده می‌کنند. ضدیخ فله ایی را بهتر است به همان اندازه که نیاز دارید تهیه کنید تا مجبور به دور ریختن آن نشوید و به محیط زیست آسیبی نرسانید. برای اطلاع از شرایط فروش فوق العاده ضد یخ فله ای می‌توانید با واحد مشاوره سایت ما تماس گرفته و کامل ترین اطلاعات را دریافت کرده و آگاهانه ثبت سفارش خود را انجام دهید.

فروش فوق العاده ضدیخ فله ایی

نکات طلایی در خرید ضدیخ فله ایی

نکات طلایی در خرید ضدیخ فله ایی معمولا ضد یخ های فله ایی را که برای استفاده در رادیاتور خودرو ها خریداری می‌کنند از ترکیبات الکلی مثل اتیل گلیکول تهیه می‌شوند. از نظر ظاهری هنگام خرید با مایعی به رنگ آبی، قرمز، سبز یا نارنجی مواجه هستید. مکانیسم عملکرد ضد یخ مناسب و مرغوب به گونه ای است که دمای انجماد روغن موتور را پایین می‌آورد و همین طور اجازه نمی‌دهد که در دمای بالا زود به جوش بیاید. در خرید ضد یخ فله ایی بهتر است به چند نکته مهم دیگر هم توجه داشته باشید مثل طول عمر ضد یخ، به طور استاندارد این مدت را یک سال تخمین می‌زنند که این طول این مدت بستگی به میزان و مدت فعالیت است. همیشه نمی توان هر نوع ضد یخی را با یکدیگر مخلوط کرد، این اختلاط و رقیق و هم رنگ سازی باید با نسبت های معینی باشد که توسط شرکت های سازنده تعیین می‌شود. باید توجه داشته باشید که معمولا در همه ضد یخ های فله ایی نسبت اختلاط آنها با آب به صورت یک به یک است. حال اینکه چرا رقیق سازی نکته مهمی در استفاده از ضد یخ ها در هر نوعی چه ضدیخ ۴ لیتری و چه ضدیخ بشکه ای اگر با غلظت بالا استفاده شده و قبل از استفاده رقیق نشوند قطعات موتور و رادیاتور خودرو را دچار خوردگی می‌کنند به همین دلیل حتما به نسبت های اختلاطی روی اتیکت این محصولات است و کارشناسان هنگام فروش یاد آوری می‌کنند دقت کنید.

خرید عمده ضدیخ فله ایی

خرید عمده ضدیخ فله ایی برای خرید عمده ضد یخ فله ایی توصیه می‌کنیم شرایط فوق العاده فروش مجموعه ما را از دست ندهید. شما خریداران ارجمند می‌توانید با تماس و مکاتبه با واحد مشاوره اطلاعات تکمیلی در مورد این محصولات را کسب کنید و با آگاهی بیشتر ضد یخ های فله ایی با کیفیت و مطمئن را با مناسب ترین قیمت بدون هیچ گونه واسطه و هزینه اضافی خریده و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. ضد یخ هایی که به شما پیشنهاد می‌شوند همه طبق اصول استاندارد تولید شده اند و گرید های کنترل کیفی آنها را هنگام خرید می‌توانید از کارشناسان فروش جویا شوید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید