فروش عمده فیلتر روغن کاج

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز عرضه فیلتر روغن کاج مرغوب می باشد که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از محصولات با کیفیت موجود در سایت ما بازدید و خریداری کنند. در کنار این مورد می توانند از نظرات و راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند گردند. لازم به تذکر است که قیمت های ما بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد. بنابراین جهت خرید فیلتر روغن پراید رانی به سایت ما مراجعه کنید.

فروش عمده فیلتر روغن کاج

چه زمانی باید فیلتر روغن تعویض گردد ؟

چه زمانی باید فیلتر روغن تعویض گردد ؟

نقش فیلتر روغن چیست: بطور کلی فیلتر خودرو نقش مهمی در ایجاد صحت کار موتور خودرو و قطعات دیگر دارد. فیلترها مثل برخی اجزای دیگر مصرفی باید بر طبق کیلومتر تعیین شده استاندارد عوض شود. ولی در کل عمر مفید و موثر آن ‌ها از بقیه قطعه های مصرفی کمتر است.

 بطور کلی فیلتر ها وظیفه کیفیت هر چه بهتر سوخت، هوا و روغن را بر عهده دارند.

تاثیر روغن در خودرو به چه صورت است:

• خنک‌ کننده موتور: موتور بر اثر گرما نشات گرفته از احتراق، خیلی گرم می گردد. و روغن باید گرما را گرفته و منتقل کند که این کار سبب خنک شدن موتور می گردد.

• آب ‌بندی کردن یعنی چه؟ نشت کردن گازهای موجود در سیلندر یکی از معضلاتی است که روغن موتور با ایجاد لایه ‌ای بین پیستون و سیلندر از نشت گاز پیشگیری می کند.

• جذب ذرات معلق چگونه است؟ روغن ذراتی که از فرسایش قطعات ایجاد می شود را به خود جذب کرده و از آسیب‌ های ممکن پیشگیری می کند.

برخی از ویژگی ‌های فیلتر روغن خوب را نام ببرید؟

• قادر به جداسازی ذرات با اندازه پنج میکرون و همچنین بزرگتر

• انجام کار مناسب در همه فصل ها بدون توجه به موقعیت جوی

• دارا بودن قدرت پاک ‌سازی خوب

• انجام آب ‌بندی دقیق

• داشتن تحمل در مقابل فشارهای بالا

• وجود داشتن سوپاپ جهت اطمینان

با این تفاسیر عمر مفید فیلتر روغن به کاغذ داخل آن بستگی دارد.

که با طی شدن مدت زمانی از کار آن و جذب کردن نا خالصی در منافذ کاغذ، فیلتر روغن عمر مفید خود را کم کم از دست می دهد.با مسدود کردن این منفذ ها فیلتر دیگر کیفیت خوب خود را نداشته و ممکن است این نا خالصی ها هر لحظه با وجود فشار روغن از درون کاغذ رد گردند و آسیب های جدی به وجود بیاورند.

عمر مفید فیلتر روغن چقدر است؟بر طبق توضیحات بالا زمان دقیقی برای تعویض فیلتر روغن وجود ندارد و  نمی توان زمان تعویض آن را به طور دقیق تعیین کرد و بیشتر بر طبق موقعیت کاری روغن و فیلتر وابسته است.بعضی از رانندگان پس از هر تعویض روغن و بعضی دیگر با کمک بیشتر از فیلتر آن را تعویض می کنند.

در هر خودرو موتور جهت شروع به کار لازم است تا دسترسی به سوخت و هوا جهت روشن شدن داشته باشد و به روغن جهت انجام روان کاری و خنک کاری بعضی از قطعات دسترسی داشته باشد.

فروشگاه عرضه فیلتر روغن کاج

فروشگاه عرضه فیلتر روغن کاج جهت پخش فیلتر روغن با کیفیت و با دوام می توانید به سایت ما رجوع کنید و از تنوع محصولات مقرون به صرفه ما خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید