فروش ضدیخ خودرو ال ۹۰

ضدیخ خودرو ال ۹۰ در انواع بطری ها از جمله بطری های یک لیتری با کیفیت عالی در بازار به فروش می رسد. میزان فروش این محصولات در فصول گرم و سرد سال نسبت به بقیه ماه ها بیشتر است.

فروش ضدیخ خودرو ال 90

طریقه تعویض ضدیخ خودرو

طریقه تعویض ضدیخ خودرو ضد یخ ماده ای است که برای جلوگیری از خوردگی، رنگ زدگی موتور و سیستم خنک کننده، جلوگیری از یخ زدگی یا جوش آوردن موتور  استفاده می شود. ضد یخ ها به دو دسته معدنی و آلی تقسیم می شوند، که در دسته اول هر سال باید مایع خنک کننده موتور عوض شود چون این ضد یخ ها عمر یک ساله دارند. اما دسته دوم به خاطر دارا بودن مواد افزودنی، عمر طولانی تری دارند. 

عمر مفید ضد یخ به زمان و شرایط کاری آن بستگی دارد و زمان تعویض آن معمولا هر دو سال است. برای بررسی وضعیت مایع ضد یخ باید کاپوت را بالا زده، در پوش محل خنک کننده را باز کنیم و  بوی آن را استشمام کنیم اگر بوی سوختگی داد باید آن را تخلیه و مایع ضد یخ جدید اضافه شود. 

برای تعویض ضدیخ ابتدا باید بگذاریم تا تا موتور کاملا سرد شود سپس درب رادیاتور را باز کرده،  شیر T شکل یا درپوش  که در زیر موتور و قسمت پایین رادیاتور قرار دارد را باز کرده تا مایع رادیاتور تخلیه شود. قبل از باز کردن شیر تخلیه یک ظرف بزرگ در زیر رادیاتور قرار دهید و بگذارید تا کل مایع  رادیاتور تخلیه شود سپس شیر را ببندید. هم چنین باید مایع درون پوسته موتور را نیز تخلیه کنید. سپس رادیاتور و مخزن آب را تا حد مجاز از ضد یخ و آب پر کرده و موتور را روشن کنید. در این مرحله باید به سطح مجاز مایع درون رادیاتور توجه داشته باشید. آنگاه درب رادیاتور را ببندید. در صورتی که احساس کردید که موتور داغ می کند، مقداری ضدیخ اضافه کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشت این  است که ضدیخ خودرو اسیدی و به شدت سمی می باشد و می تواند به حیوانات و جانوران آسیب برساند بنابراین باید در جایی قابل اطمینان ریخته شود.

قیمت عمده ضدیخ خودرو ال ۹۰

قیمت عمده ضدیخ خودرو ال 90 برای هر ماشین ضد یخ مخصوص آن تولید می شود، خرید مرغوب ترین ضد یخ را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی با مناسب ترین قیمت انجام داد.

قیمت ضدیخ خودرو، در بازار با توجه به میزان کیفیت و نوع برند آن متغیر می باشد. از دیگر نکاتی که در هنگام خرید ضدیخ به آن توجه می کنیم تعیین میزان بودجه است که مشخص می کند کدام محصول را در بازار انتخاب کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید