فروش روغن کاسترول جی تی ایکس ۱۰w40

مراقبت از موتور خودرو یکی از اصل های مهم در نگهداری و افزایش طول عمر خودرو می باشد، یکی از خطرات احتمالی آتش سوزی در موتور و بالطبع خودرو، خطر گرم شدن ناگهانی موتور درحین کار کردن است، روغن کاسترول جی تی ایکس تا ۷۵ درصد از سایش و گرم شدن قطعات موتور جلوگیری می کند. عملکرد این روغن بدین صورت است که زمانی که موتور خودرو خاموش می شود مولکول های هوشمند این روغن با چسبیدن به اجزای موتور یک لایه ی حفاظتی ایجاد می کنند و این مولکول های چسبیده به اجزای موتور دوباره زمانی که موتور روشن شد کار خودشان را از اول شروع می کنند و از سایش قطعات به ویژه موتور تا حدی قابل ملاحظه ای جلوگیری می کند، این روغن با ترکیبات فوق العاده باعث می شود تا اثرات مثبتی که بر کارکرد موتور و خودرو بر جای می گذارد را کاملا حس کنید.

فروش روغن کاسترول جی تی ایکس 10w40

مشخصات روغن کاسترول جی تی ایکس ۱۰w40

مشخصات روغن کاسترول جی تی ایکس 10w40 از مشخصات روغن کاسترول جی تی ایکس در حالت کلی می توان به موارد زیر اشاره نمود. 

  • ساخته شده از روغن پایه با کیفیت 
  • استفاده از فناوری ضد رسوب (رسوب) 
  • طراحی شده برای محافظت در برابر تشکیل رسوب 
  • محافظت در برابر تجزیه حرارتی و ویسکوتیزه 

بر طبق نتایج  آزمایشات انجام شده، روغن جی تی ایکس تا ۲۵ درصد بیشتر از سایر روغن های متداول دیگر، موتور شما را در مقابل رسوبات مضر محافظت خواهد کرد، در جا کار کردن خودرو یا حرکت در ترافیک، شرایط محیطی گرم و مرطوب، افزایش فاصله زمانی تعویض روغن موتور خودرو، همه و همه باعث شکل گیری  رسوبات مضر می شود، وجود این رسوبات باعث کاهش عملکرد و پایین آمدن راندمان قطعات موتور خودرو می شود. 

در واقع این روغن خلاف روغن موتور های معمولی در دمای بالا و پایین کارآیی خود را حفظ کرده و به طور چشمگیری از سایش قطعات و افزایش دما جلوگیری می کند. 

خرید انواع روغن کاسترول با قیمت ارزان

خرید انواع روغن کاسترول با قیمت ارزان روغن موتور کاسترول در انواع مختلف و ظرفیت و کیفیت متفاوتی ارائه می گردد، از انواع روغن موتور کاسترول می توان به روغن کاسترول مگناتک و روغن کاسترول جی تی ایکس اشاره نمود که هردوی آنها از محبوبیت خاصی در بازار برخوردار هستند.

قیمت روغن کاسترول بسته به ظرفیت نوع SM و شرکت تولید کننده ارائه می شود، برای دسترسی به قیمت روغن کاسترول با ما در ارتباط باشید. در کل فروش روغن کاسترول از هر نوعی که بسیار بالاست و می تواند بازار رقابتی خوبی ایجاد کند. خرید روغن کاسترول حتماً حتماً باید از شرکت های معتبر انجام گیرد تا مبادا روغن تقلبی را به شما نفروشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید