فروش روغن کاسترول جی تی ایکس چهار لیتری

استفاده از روغن موتور مرغوب، نقش اساسی در سلامت موتور و قطعات ایفا می کند. هنگامی که موتور خودرو شروع به کار می کند، تمامی قطعات درگیر شده و ممکن است، دچار اصطکاک، خوردگی و موجب کوتاه شدن اجزا مختلف، مانند گیربکس، جعبه دنده می گردد. فروش روغن کاسترول جی تی ایکس، با توجه به کیفیت محصول و استفاده از افزودنی های مرغوب و همچنین، نوع بسته بندی آن، دارای قیمت های متنوعی است. فروش روغن کاسترول جی تی ایکس چهار لیتری

مشخصات روغن کاسترول جی تی ایکس

مشخصات روغن کاسترول جی تی ایکس روغن کاسترول جی تی ایکس، در تغییرات دمایی متفاوت، عملکرد و کارایی خود را حفظ کرده و بر خلاف روغن های معمولی، سبب بهبود کارکرد موتور می گردد. این روغن با حرکت روان بین قطعات درگیر در هنگام روشن شدن موتور، از سایش و اصطکاک بین قطعات جلوگیری نموده و باعث ماندگار و طول عمر اجزا موتور ماشین می گردد. همچنین، تبادل حرارتی مناسبی ایجاد کرده و از افزایش دما تا حد زیادی جلوگیری های لازم را به عمل می آورد. 

این محصول، از قطعات و اجزا مختلف موتور، در مقابل دمای بالا و پایین محافظت نموده و سطح دما را در یک میزان معینی حفظ می کند. روغن کاسترول جی تی ایکس، از ایجاد رسوب در بخش های مختلف موتور جلوگیری نموده و مانع از انسداد و گرفتگی آن ها می شود. این روغن، موتور را در حد تمیزی نگه داشته و برای شرایط آب و هوایی مختلف، بسیار مناسب است. همچنین، از ویسکوزیته مناسبی برخوردار بوده و همین موضوع سبب می شود که میزان چسبندگی به میزان قابل توجهی افزایش یابد. 

علاوه بر ویسکوزیته عالی، دارای درجه گرانروی بالایی است. به گونه ای که، در تمامی فصول خاصیت خود را حفظ نموده و از آسیب دیدن موتور جلوگیری می کند. مواد به کار رفته در تولید این روغن، سبب ایستادگی و مقاومت بالای اجزای مختلف موتور در گرما و سرما می شود. در واقع، تمامی روانکاری موتور، به وسیله روغن موتور صورت می گیرد، از این رو، روغن موتور جی تی ایکس، به عنوان یک محصول مناسب، از اهمیت ویژه ای بهره می برد. از طرفی دیگر، موجب کاهش میزان مصرف سوخت شده و راندمان را به طور بلاملاحظه ای بالا می برد. بعلاوه، نقش پاک کنندگی را به خوبی ایفا می کند. 

قیمت روغن کاسترول در نمایندگی ها

قیمت روغن کاسترول در نمایندگی ها نمایندگی روغن کاسترول، همواره سعی می کند که بهترین محصول را با کیفیت بالا و مرغوبیت مواد اولیه، به طور گسترده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. قیمت روغن کاسترول در نمایندگی های مجاز، بسیار مناسب بوده و دارای نشان های استاندارد بر روی بسته بندی است. از طرفی، خرید به صورت عمده، دارای مزایای ویژه ای است. یکی از این مزیت ها این است، که قیمت نهایی بسیار مناسب تمام شده و بسیار مقرون بصرفه است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید