فروش روغن دنده صنعتی ۳۲۰ ایرانول

روغن دنده صنعتی روغنی است که به طور خاص برای روانکاری موارد انتقال و دیفرانسیل اتومبیل، کامیون و سایر ماشین آلات ساخته شده است. ویسکوزیته بالایی دارد و معمولاً حاوی ترکیبات ارگانوسولفور است.

فروش روغن دنده صنعتی 320 ایرانول

چگونگی انتخاب درست روغن دنده صنعتی

چگونگی انتخاب درست روغن دنده صنعتی جهت راهنمایی مصرف کنندگان رتبه بندی API  روغن ها را به ۶+۱ نمونه تقسیم نموده است.
رتبه بندی API چیست؟
روغن های دنده با استفاده از رتبه بندی های GL توسط موسسه American Petroleum طبقه بندی می شوند. هرچه درجه GL دارای درجه روغن بالاتر باشد، فشار بیشتری را می توان بدون برقراری تماس بین فلز به فلز بین اجزای انتقال تحمل کرد. دیفرانسیل جداگانه معمولاً دارای فشار بیشتری بین قطعات فلزی نسبت به جعبه دنده است و به همین دلیل به درجه GL بیشتری احتیاج دارند. به عنوان مثال، بیشتر گیربکس های مدرن به یک روغن GL-4 احتیاج دارند و قدیمی تر ها (در صورت وجود) به روغن GL-5 احتیاج دارند.

API رده GL-1 این رتبه بندی مشخص شده انتقال گیربکس را که در شرایط  فشار خفیف، واحدهای پایین و حداقل سرعت کشویی کار می کند و از اصلاح کننده های اصطکاک و مواد افزودنی فشار شدید استفاده نمی شود.

API رده GL-2: نوع سرویس مشخصه زمانی استفاده می گردد که برای دما و سرعت کشویی در حال کار، روان کننده های API GL-1 کفایت نمی کنند. این رده نیز تفاوت چندانی با رده قبل ندارد.

API رده GL-3:  نوع سرویس مشخصه گیربکس دستی و محورهای مارپیچ را تحت تأثیر قرار می دهد که در شرایط خفیف سرعت و بار کار می کنند.

API رده GL-4: این نوع رتبه بندی، چرخ دنده های مارپیچی و هیپوئیدی را در محورهای مستقیم که تحت فشار و بارهای متوسط ​​کار می کنند،استفاده می شوند.

API رده GL-5: این سرویس دنده ها، در موارد نسبات پیچیده به خصوص هایپوئید در محورهای اتومبیل و در شرایط پر سرعت و یا سرعت کم و کم فشار، مورد استفاده قرار می گیرند.

API رده GL-6: این رده سرویس در دنده های طراحی شده با جریان بسیار بالایی کار می کند. این رده معمولاً به بیش از آنچه در روغن دنده API GL-5 ارائه می شود،کار می کند و از امتیاز بیشتری برخوردار است.

API رده MT-1: روان کننده های در نظر گرفته شده در این رده برای انتقال دستی غیر هماهنگ مورد استفاده در اتوبوس ها و کامیون های سنگین قرار می گیرند. روان کننده های ردهAPI MT-1 محافظت ترکیبی در برابر برخی عوامل چون  تخریب حرارتی، سایش  و خراب شدن آب بندی روغن است.

مرکز خرید روغن دنده صنعتی ۳۲۰ ایرانول

مرکز خرید روغن دنده صنعتی 320 ایرانول شما عزیزان می توانید جهت خرید روغن صنعتی یا کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این ماده با مرکز روغن صنعتی ما تماس حاصل نمایید. ما تخفیف های ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید