فروش روغن ترمز آبی عمده

روغن ترمز یکی از روغن هایی است که در همه خودروهای سبک استفاده می شود و افراد کمی به اهمیت آن پی برده اند. این روغن هم برای کلاچ خودروهایی که دارای سیستم هیدرولیکی اند و هم اینکه برای جدا سازی قطعاتی که در هم قفل شده اند استفاده می شود. روغن ترمز آبی یکی از انواع روغن ترمز است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
فروش روغن ترمز آبی عمده

استانداردهای روغن ترمز آبی

استانداردهای روغن ترمز آبی

روغن ترمزها برخلاف اسمی که دارند زیاد مایعی روغنی به شمار نمی روند و بیشتر یک سیال هیدرولیکی هستند که وظیفه روان کنندگی قطعات را دارند.

روغن ترمزها انواع مختلفی دارند که با استانداردهای DOT دسته بندی شده اند. روغن ترمز زرد رنگ و آبی رنگ داریم که روغن ترمز DOT 3 زرد رنگ و DOT 4 آبی رنگ است ؛ سیستم های ترمز در خودرو بر اساس یکی از این روغن ترمزها طراحی می شود. نکته مهمی که در این میان مطرح است این است که نباید یکی از روغن ها بجای دیگری استفاده شود و یا دو روغن با یکدیگر ترکیب شوند.

نقطه جوش در روغن ترمز آبی ۲۳۰ درجه و در روغن ترمز زرد رنگ ۲۰۵ درجه سانتی گراد می باشد. اگر رطوبت به این دو روغن ترمز وارد شود نقطه جوش آن ها از استانداردی که دارند خارج شده و به دمای ۱۵۰ درجه سانتی و ۱۴۰ درجه به ترتیب خواهند رسید. در این صورت در استفاده های سنگین ممکن است که ترمز در مسیری طولانی به دلیل گرم شدن و حرارت زیاد کارایی خود را از دست بدهد و هنگام فشردن پدال گاز، پدال کارایی لازم را نداشته باشد.

استاندارد روغن ترمز جهت خرید:

  • قابلیت یخ نزدن در دمای پایین
  • نقطه جوش بالا
  • جذب کردن رطوبت
  • غیرقابل تراکم بودن
  • حل نشدن در آب

روغن ترمز به دلیل استفاده های زیاد بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد به همین دلیل بهتر است هر دو سال یک بار این مایع تعویض گردد حتی اگر به اندازه لازم از این مایع در مخزن وجود داشته باشد.

ارائه کننده روغن ترمز آبی

ارائه کننده روغن ترمز آبی برای اینکه مشخص کنید خودروی شما از چه نوع روغن ترمزی استفاده می کند می توانید از دفترچه راهنمای خودرو کمک بگیرید.
در روشی دیگر برای تعیین رنگ روغن استفاده شده در خودرو می توان با یک کاغذ و داخل بردن آن در مخزن به راحتی رنگ آن را مشخص کنید.

بازرگانی زمانی با ارائه روغن ترمز با کیفیت و استاندارد آماده خدمت رسانی به شما هستند.

این بازرگانی دارای سابقه چندین ساله در این حوزه است که کارشناسان متخصص آن با پاسخگویی ۲۴ ساعته آنلاین، به صورت تلفنی و پیامکی سوالات و مشکلات شما را برطرف خواهند کرد.

از طریق ارتباط با کارشناسان می توانید خرید خود را به آسانی و اطمینان کامل انجام دهید و سفارش خود را تحویل بگیرید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید