فروش روغن بهران بردبار ۲۲۰

در هر وسیله ی که تعدادی قطعه مکانیکی با یکدیگر در تماس مستقیم هستند نیاز به یک روان کننده یا به اصطلاح لوبریکانت است تا از صدمه زدن به قطعات جلوگیری کند و کارکرد دستگاه را بهبود بخشد و در ضمن از ایجاد سر و صدا نیز جلوگیری کند. روغن بهران بردبار به خوبی از پس این کار بر آمده است و می تواند یک انتخاب بسیار خوب برای کسانی باشد که به یک روغن با کیفیت و با قیمت مناسب نیاز دارد. 

فروش روغن بهران بردبار 220

کارایی روغن بهران بردبار ۲۲۰ چیست؟

کارایی روغن بهران بردبار 220 چیست؟ روغن دنده جعبه دنده دستی ماشین آلات و وسایل نقلیه را روغنکاری می کند، و اطمینان می دهد که یکنواخت و ایمن کار می کنند تا بتوانند سواری راحت و کارایی بی عیب و نقصی داشته باشند.

بدون روغن کاری مناسب، دنده ها در اثر اصطکاک، خوردگی و تأثیر دمای بسیار بالا و پایین آسیب می بینند. همه اینها می تواند باعث کاهش کارایی و طول عمر قطعات و همچنین افزایش هزینه ها شود، اما مدل های خاص به روان کننده های خاصی احتیاج دارند ، بنابراین تهیه روغن دنده مناسب برای وسیله نقلیه یا تجهیزات شما مهم است. 

برای هر دستگاهی با هر ابعاد و اندازه ای از روغن مناسب با آن باید استفاده بشود که حتما باید با توجه به اطلاعات سازنده ی دستگاه از نوع مناسب روغن استفاده شود. 

انواع روغن بهران بر اساس لزجت، تحمل گرما، طول عمر و … تقسیم بندی می شود. 

برای انتخاب بهترین روان کننده برای مجموعه تجهیزات دنده باید به معیارهای زیر توجه شود:

ویسکوزیته: اغلب از آن به عنوان مهمترین خاصیت روغن کاری استفاده می شود. ویسکوزیته و لزجت بالا باعث می شود که روغن تحمل دمایی بالایی داشته باشد که یکی از عوامل مهم در با کیفیت بودن یک روان کننده می باشد.

مواد افزودنی: مواد افزودنی مورد استفاده در روان کننده، ویژگی کلی روغن کاری را تعیین می کند و بر روی ویژگی های مختلف عملکرد کلیدی تحت شرایط عملیاتی تأثیر می گذارد.

نوع روغن پایه: نوع روغن پایه مورد استفاده باید با توجه به شرایط کار ، نوع چرخ دنده و سایر عوامل تعیین شود. 

اینها ویژگی هایی است که روغن بهران بردبار ۲۲۰ دارد و کارایی این روغن را در مقایسه با نمونه های مشابه خود بسیار بیشتر می کند.

قیمت انواع روغن بهران بردبار اصل

قیمت انواع روغن بهران بردبار اصل در حقیقت ، روغنهای معدنی معمولاً دارای ضرایب ویسکوزیته فشار بالاتر هستند و ضخامت فیلم بیشتری را در ویسکوزیته های عملیاتی ایجاد می کنند. با این وجود موقعیت هایی وجود دارد که روغن پایه های مصنوعی ترجیح داده می شوند. 

قیمت روغن بهران در بازار متغیر بوده و بسته به اینکه در چه زمانی و از چه کسی می خرید متفاوت است. اما برای اینکه قیمت روز روغن بهران بردبار را در لحظه داشته باشید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید