فروش بهترین فیلتر روغن جک جی ۵ با کمترین قیمت

قیمت فیلتر روغن جک جی ۵ که یکی از ماشین های پرطرفدار چینی در بازار خودرو ایران می باشد را می توان از نمایندگی های معتبر و یا وب سایت های این نمایندگی ها استعلام کرد و از قیمت آن با خبر شد. این کالا که یکی از قطعات مصرفی نیز می باشد چنانچه از نمایندگی های معتبر تهیه شود قابل اطمینان تر می باشد.

 فروش بهترین فیلتر روغن جک جی 5 با کمترین قیمت

تولید و عرضه جدیدترین برند فیلتر روغن جک جی ۵ در تهران

تولید و عرضه جدیدترین برند فیلتر روغن جک جی 5 در تهرانتولید فیلتر روغن جک جی ۵ در حال حاضر در کشور صورت می گیرد و به بازار عرضه می شود. این قطعه مصرفی در کارخانه هایی در تهران با علم روز و تکنولوژی بالا تولید می شود و تولید کننده در تلاش برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت برای جلب هرچه بهتر رضایت مشتری می باشد تا بتواند به خوبی بازار را اداره کند. با گذر زمان و مطالعات بیشتر این قطعه کیفیت بهتری پیدا کرده تا باعث افزایش طول عمر روغن و در نتیجه طول عمر خودرو بگردد.

امروزه علاوه بر تولید این قطعه برای داخل کشور، صادرات نیز صورت می گیرد. با پیشرفت های انسان ها و ارتباطی که با هم دارند موجب شده که چنانچه کشوری کالایی را احتیاج داشته باشد و نتواند آن را تولید کند شروع به واردات کالا مورد نظر می کند تا احتیاج ها را بر طرف کند.

یکی از کشور هایی که انواع و اقسام کالا را صادر می کند، کشور خودمان ایران است که با این صادرات ارز آوری مناسبی را شکل داده است.

تفاوت انواع فیلتر روغن پیچی و المنتی

تفاوت انواع فیلتر روغن را می توان به دو صورت پیچی و المنتی در بازار مشاهده کرد. هرکدام از این نوع، کارایی خاص و منحصر به فرد خود را دارا می باشند که به خوبی نیز در کشور تولید می شوند.

فیلتر های المنتی به صورت دائمی بر روی موتور نصب می شدند و برای هر بار سرویس تنها قسمت تصفیه کننده یا المنت اصلی به همراه واشرهای آب بندی و قطعات نگهدارنده المنت تعویض می شوند، اما فیلتر های پیچی با هر بار سرویس به کمک آچار مخصوص باز می شوند و تعویض می گردند.

کارایی دو فیلتر به یک صورت می باشند و هر دو عمل تصفیه روغن را انجام می دهند و گرد و غبار روغن موتور را جذب می کنند تا به کار موتور و سلامتش کمک کنند.

علاوه بر این موارد فیلتر روغن ها به دو دسته اولیه و ثانویه نیز تقسیم می شوند که هرکدام قدرت جذب ذرات کوچک تری را دارا می باشند.

برخی بر این باورند که با هر بار تعویض روغن نیاز به تعویض فیلتر روغن نیز می باشد و برخی دیگر یک در میان را توصیه می کنند که بهتر است فیلتر روغن نیز با روغن تعویض گردد تا از خطرات احتمالی که برای موتور به وجود می آید جلو گیری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید