فروش انواع گریس سبز EPG اترود

انواع گریس سبز EPG آترود دارای مشخصه های خوب بیشتری نسبت به سایر محصولات مشابه می باشد که یکی از آن ها طول عمر بیشتر است. در این مرکز فروش گریس سبز برای کسانی انجام می شود که این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند. با خرید به صورت عمده آن ها می توانند هزینه کمتری را برای دریافت هر قوطی گریس پرداخت نمایند.

 فروش انواع گریس سبز EPG اترود

استاندارد های لازم جهت تولید گریس سبز

استاندارد های لازم جهت تولید گریس سبز  انتخاب مناسب روان کننده محیطی می تواند بخشی از طراحی درجه یک و مقرون به صرفه باشد. جنبه های طراحی شامل خود تجهیزات، قابلیت حفظ، طول عمر اقتصادی، ارگونومی، بهره برداری و حذف نهایی است. حذف لزوماً به معنای دفع نیست زیرا ممکن است مقداری قابل بازیابی در دستگاه باقی بماند.

به عنوان مثال، روغن در تجهیزات نباید تغییر کند مگر اینکه به پایان عمر مفید خود رسیده باشد. این به طور معمول اتفاق نمی افتد، زیرا روغن اغلب بر اساس معیار زمان دلخواه یا به دلیل آلودگی هایی مانند آب یا خاک تغییر می یابد. این آلودگی ها به طور معمول با تجهیزات مناسب قابل حذف هستند.

چرخه عمر طولانی تر روغن نه تنها به زباله های مایع کمتری کمک می کند، بلکه مزایای دیگری نیز وجود دارد: صرفه جویی در هزینه به دلیل اینکه می توان در جای دیگر از آن استفاده کرد و تعویض کمتری برای تغییر روغن انجام داد.

این هزینه های اضافی می تواند حداقل پنج برابر قیمت روغن به تنهایی باشد. علاوه بر این، نیازی به تخلیه روغن قدیمی، جابجایی آن برای دفع و وارد کردن روغن جدید نیز به معنای کمتر احتمال ریختن آن است. ریختگی غالباً می تواند هنگامی اتفاق بیفتد که یک میله متلاشی یا دریچه تخلیه خاموش شود.
گریس ها از بسیاری جهات روی این تأثیر می گذارند، اما آن ها سهم ویژه ای در رابطه با صرفه جویی در مصرف انرژی، به حداقل رساندن ضایعات و توسعه محصولات بادوام دارند. در واقع گریس های سبز آنهایی هستند که راندمان انرژی را بهینه می کنند و سایش در ماشین هایی که روغن کاری می کنند را به حداقل می رسانند و حداکثر طول عمر خدمات را به منظور کاهش میزان روان کننده دارند. پیش بینی می شود با افزایش اهمیت این معیارها در انتخاب و طراحی گریس ها، به کاربرد گسترده ای از پایه های مصنوعی با کارایی بالا منجر شود.

 

قیمت خرید گریس سبز آترود EPG درجه یک

قیمت خرید گریس سبز آترود EPG درجه یک گریس سبز آترود EPG دارای طول عمر بیشتری نسبت به گریس های معمولی می باشد. هم چنین سازگاری بیشتری را با محیط زیست دارد. از این رو امروزه توانسته تا جایگاه بیشتری را در دنیای انواع گریس بدست آورد. از آن جایی که ویژگی های گریس سبز نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار بیشتر است، قیمت آن نیز در بازار بیشتر خواهد بود. فروش گریس سبز در قیمت های عمده می تواند هزینه کمتری را برای خریداران داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید