فروش انواع گریس خوراکی در تهران

سلامت و ایمنی دو اولویت مهم تولید کنندگان مواد غذایی، دارو ها و نوشیدنی ها می باشد. زیرا روغن کاری و گریس زنی ادواتی که این محصولات را تولید می کنند بسیار حساس است و باید از گریس مناسبی استفاده کرد. از آن جایی که وظایف گریس حفاظت قطعات در برابر فرسایش، خوردگی، اصطحکاک و اکسیدامیون است باید برای روانکاری تجهیزات تولید کننده مواد غذایی از گریسی استفاده کرد که سازگاری بالایی با واشر های پلاستیکی داشته باشد و بتواند ادوات را خوبی آب بندی کند. در یک تعریف کلی و مختصر می توان گفت گریس ماده روانکاری است که از پر کننده در ساختار آن استفاده گردید. تا بتوانند قطعات متحرک را به یکدیگر بچسباند تا این قطعه ها تحت فشار و نیروی جاذبه از هم جدا نگردند. گریس خوراکی یکی از مهم ترین روانکار ها پس از روغن های صنعتی در دنیا است. فروش انواع گریس خوراکی در تهران توسط نمایندگی ها و فروشگاه های آنلاین اینترنتی صورت می گیرد.

فروش انواع گریس خوراکی در تهران

تولید انواع گریس خوراکی با بهترین کیفیت

تولید انواع گریس خوراکی با بهترین کیفیت گریس ماده ای است که از مشتقات نفتی، صابون و یک پرکننده به صورت نیمه جامد و یا جامد تولید می شود.

گریس نسبت به روغن از خصوصیات شیمی و فیزیکی مناسب برای کاربرد های خاص می باشد.

از سویی دیگر گریس از زنگ زدگی و خوردگی قطعات آهنی جلوگیری می کند و امکان حرکت قطعات را در دمای پایین دو چندان می کند.

تولید انواع گریس خوراکی با بهترین کیفیت باید مطابق دستورات بهداشتی و سلامت تهیه شود و همچنین باید بدون بو، غیر واکنش پذیر، بدون مزه و دارای تاییدیه بین المللی باشد.

وظایف گریس خوراکی به صورت کلی شامل موارد ذیل می باشد:

  • اصطکاک
  • جلوگیری از خوردگی و اکسیداسیون
  • حفاظت از قطعات در مقابل فرسایش
  • انتقال توان و از بین بردن حرارت و گرما

راهنمای خرید انواع گریس خوراکی

تولید گریس خوراکی به سه منظور زیر صورت می گیرد:

  1. H1: گریس خوراکی  که در بخش فرآوری صنایع غذایی و محیط هایی که ممکن است روانکار با مواد غذایی به صورت اتفاقی تماس پیدا کند و مورد استفاده قرار بگیرد.
  2. H2: گریس خوراکی که در تجهیزات و قطعات وسایلی که در صنایع غذایی هستند و در محیط هایی که با مواد غذایی ارتباط مستقیمی وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. H3: گریس خوراکی که عموما روغن های خوراکی را در بر می گیرد و برای جلوگیری از زنگ زدن در قلاب، تجهیزات و چرخ های دستی استفاده می شود.

راهنمای خرید گریس خوراکی به مصرف کنندگان این محصول کمک موثری در امر خرید می کند. 

این کمک سبب می شود تا مصرف کنندگان این محصول، گریسی با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید