فروش انواع هیدرولیک برقی فرمان در کشور

یکی از اجزای اصلی ماشین ها که وظیفه کنترل و هدایت خودرو را دارند فرمان می باشد که به صورت مکانیکی و الکتریکی یا همان برقی موجود می باشند که هر کدام دارای خصوصیاتی می باشند.
فرمان هیدرولیک برقی به صورت عمده به فروش می رسد.

فروش انواع هیدرولیک برقی فرمان در کشور

چگونگی عملکرد هیدرولیک برقی فرمان

چگونگی عملکرد هیدرولیک برقی فرمان فرمان هیدرولیکی برقی یکی از انواع فرمان خودروها می باشد که امروزه جایگزین فرمان هیدرولیک مکانیکی شده است و به صورت الکتریکی کار می کند.
هیدرولیک برقی فرمان دارای مزایایی است مثلا در این مدل پمپ هیدرولیک که مقدار زیادی از قدرت موتور را مصرف می کند حذف می شود .
در این سیستم مایع هیدرولیک شیلنگ ها حذف می شود و در نتیجه نشتی ها نیز حذف می شوند.
به علت عدم وجود پمپ و مایع شیلنگ ، این سیستم با صدای آرام تری کار می کند.
فرمان پذیری و منظم بودن فرمان یکی دیگر از ویژگی های بارز این سیستم ها است.
عدم نیاز به تامین انرژی از موتور خودروها ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، دارا بودن نیروی کمکی برای پیچش فرمان حتی در صورت خاموش بودن موتور ، تنظیم دقیق با اندازه گیری های دقیق ، اعتدال فرمان به علت استفاده از سیستم نرم افزاری و…از دیگر ویژگی های این فرمان است.
سیستم قدیمی مکانیکی از یک الکتروموتور برای حرکت پمپ استفاده می کند ولی سیستم جدید الکتریکی است و شامل جعبه فرمان ، موتور الکتریکی و…می باشد که یک سری سیگنال ها به میکروکنترلر وارد می شود ، میکرو کنترلر علاوه براین سیگنال ، سیگنالی هم اسرعت خودرو دریافت می کند و این دو را پردازش می کند و دستورالعمل لازم را به قسمت موتور اعمال می کند و به صورت کمکی سیستم فرمان مکانیکی را تحت تاثیر قرار می دهد.

مرکز خرید هیدرولیک برقی فرمان با بهترین قیمت

مرکز خرید هیدرولیک برقی فرمان با بهترین قیمت سیستم هیدرولیک فرمان ها در مدل های مختلف توسط شرکت های زیادی با نام و برند تجاری مختلف تهیه می شود و به بازار داخلی عرضه می شود.
قیمت هیدرولیک برقی به عوامل زیادی وابسته است و دارای قیمت مشخص و ثابتی نیست ، برای آگاهی از قیمت دقیق آن می توان به کارشناسان سایت ما تماس حاصل کنید و از قیمت دقیق مطلع شوید.
قیمت عمده این سیستم برقی ارزان تر است چرا که هزینه های  کمتری صرف می شود.
فروش این سیستم در سایت اینترنتی ما به این گونه است که فرمان هیدرولیک برقی با بهترین کیفیت و قیمت ارائه شده تا خریداران با مراجعه به سایت و برخورداری از تخفیف های ما ، خرید خود را انجام دهند ، هم چنین می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با کارشناسان تماس و از مشاوره های رایگان بهره ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید