فروش آب رادیاتور سمند با قیمت مناسب

رادیاتور یک وسیله فلزی است و یک مبدل حرارتی محسوب می شود که انرژی حرارتی را از رسانه ای به رسانه دیگر انتقال می دهد، آب رادیاتور یکی از اجزای مهم ماشین است که آب درون موتور را به گردش در می آورد تا باعث خنک شدن اجزا و مانع از جوش آوردن ماشین شود.
آب رادیاتور سمند مایعی است که گرما را از موتور میگیرد و بعد آن را به وسیله رادیاتور دفع میکند و این کار را توسط بخاری با وارد کردن هوای گرم انجام می دهد، آب رادیاتور بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهد در نتیجه آب رادیاتور باید عوض شود که در صورت تعویض نکردن آن پس از مدتی باعث میشود که قسمت های سرد موتور و رادیاتور در معرض خوردگی قرار گیرد، تعویض آب رادیاتور باعث حذف آلاینده های موجود در آن میشود که در نتیجه باعث جلوگیری از مسدود شدن سیستم خنک کننده در فصل های گرم و سرد سال شود.

فروش آب رادیاتور سمند با قیمت مناسب

جدیدترین و بهترین آب رادیاتور سمند

جدیدترین و بهترین آب رادیاتور سمند

بهترین آب رادیاتور سمند ترکیبی از آب مقطر و مایع ضد جوش-ضد یخ است، آب مقطر به دلیل اینکه هیچ وقت املاح اضافه ای ندارد مناسب برای آب رادیاتور می باشد و مایع ضد یخ-ضد جوش نیز با ترکیب شدن با آب نقطر باعث می شود تا رادیاتور در دمای بالاتری جوش آورد و باعث کاهش دمای انجماد شود، ضد یخ به دلیل داشتن خاصیت ضد زنگی که دارد باعث طولانی تر شدن عمر خودرو می شود.
اگر به دلایلی دسترسی به ضدیخ برای شما فراهم نبود می توانید به صورت موقت از الکل همراه با اب استفاده کنید.

انواع مختلف آب رادیاتور سمند

یکی از  انواع آب رادیاتور سمند آب مقطر می باشد که آب مقطر به عنوان بهترین آب رادیاتور محسوب می شود به دلیل اینکه هیچگونه املاحی ندارد و آسیبی به بدنه رادیاتور وارد نمی کند.
آب رادیاتور به دلیل وجود آهک در آن می تواند موجب عواقب بسیار بدی شود در نتیجه از آب معمولی به عنوان آب رادیاتور استفاده نکنید .
بهترین آب رادیاتور آب مقطر بوده که در صورت عدم دسترس به آب مقطر می توانید آب لوله کشی را چندین بار بجوشانید
 تا رسوبات ته نشین شود تا به عنوان آبی مشابه با آب مقطر در رادیاتور استفاده کرد.
یکی دیگر از انواع آب رادیاتور میتوان به آب کولر گازی اشاره کرد که در این مورد بحث های بسیار زیادی شده است، بعضی از افراد معتقدند که آب کولر گازی یک آب کاملا سمی می باشد و اگر ان را برای مدت معینی نگه دارید می توانید املاح ته نشین شده ان را مشاهده کنید که در نتیجه این آب برای آب رادیاتور مناسب نخواهد بود، بعضی از افراد دیگر معتقدند که آب کولر گازی از آب معمولی بسیار بهتر است به دلیل اینکه آب معمولی ساختارش به آب مقطر نزدیکتر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید