فروشگاه فروش روغن ترمز جیلی

امروزه کارخانه های روغن ترمز جیلی به تولید گسترده این محصول و عرضه آن در بازار های فروش در سراسر کشور می پردازند که در فروشگاه ها و نمایندگی های فروش در اخایار مشتری قرار می گیرد.

فروشگاه فروش روغن ترمز جیلی

سطح کیفیت روغن ترمز جیلی

سطح کیفیت روغن ترمز جیلی در واقع یکی از وسایل اولیه که در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد و هر چند وقت یک بار، باید به تعویض آن بپردازیم روغن ترمز می باشد که دارای کیفیت های مختلفی است.

روغن ترمز بسته به مواد اولیه که برای ساخت این محصول مورد استفاده قرار می گیرد دارای کیفیت های مختلفی می باشد و هرچه کارخانه های تولید کننده این محصول، از مواد اولیه درجه یک برای درست کردن روغن ترمز استفاده کنند، در نتیجه کیفیت آن نیز بالا تر می رود و همین طور این محصول دارای برند های متفاوت و خودرو های مختلفی می باشد.

امروزه تولید کننده های این محصول سطح کیفیت روغن ترمز جیلی را نزدیک به استاندارد های بین المللی رسانده اند.

باید توجه داشت که روغن ترمز در انواع مختلفی می باشد که می توان به روغن ترمز بر پایه گلیکول و روغن ترمز بر پایه سیلیکون نیز اشاره کرد که روغن ترمز بر پایه سیلیکون به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای کارایی و کاربرد های متفاوتی می باشد.

باید در نظر گرفت روغن ترمز هایی که بر پایه گلیکول باشند را می توان برای وسایل نقلیه یا به عبارت دیگر ماشین های سواری استفاده کرد که می توان به روغن ترمز جیلی اشاره کرد که از سطح کیفیت خوب و بالایی بر خوردار است اما روغن ترمز بر پایه سیلیکون معمولا برای ماشین های سنگین و کامیون ها مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از این روغن ترمز ها در دسته بندی خاصی قرار دارند.

هم چنین روغن ترمز ها بر طبق استاندارد هایی که وجود دارد بر پایه Dot درجه بندی می شوند که در واقع سطح کیفیت این روغن ترمز ها را مشخص می کند که بر پایه استاندارد ۵  می باشد و اگر این محصول از این عدد بالا تر باشد در نتیجه کیفیت آن نیز بالا تر می رود.

قیمت انواع روغن ترمز جیلی

قیمت انواع روغن ترمز جیلی قیمت انواع روغن با توجه به سطح کیفیت این محصول و نوع کارایی و کاربرد آن توسط تولید کننده ها در بازار های فروش این محصول عرضه می گردد.

خریدار ها باید توجه کنند که این محصول را از نمایندگی های فروش آن تهیه کنند که علاوه بر قیمت مناسب، روغن ترمز از استاندارد و سطح کیفیت بالایی بر خوردار باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید