فروشگاه روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ یک لیتری

فروشگاه روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ یک لیتری، این محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مقرون به صرفه جویی در سراسر کشور عرضه می‌کند قیمت روغن ایرانول به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده می باشد و بسیار نسبت به سطح بازار ارزان تر است.

فروشگاه روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ یک لیتری

مشخصات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ یک لیتری

مشخصات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ یک لیتری ویسکوزیته روغن ایرانول با مقاومت آن در برابر جریان اندازه گیری می شود. دو عدد وجود دارد که ویسکوزیته یک روغن را تعیین می کند. شماره اول با حرف “W” به پایان می رسد که مخفف Winter است. این اندازه گیری مربوط به چگونگی جریان روغن در هنگام سرد بودن است، مانند زمان شروع موتور. عدد دوم با نحوه جریان روغن در دمای معمولی موتور کار تعریف می شود.

 هرچه این عدد کوچکتر باشد، جریان بهتری پیدا می کند.  بنابراین ۵W-30 در دمای شروع کار راحت تر از ۱۰W-30 خواهد بود و ۱۰W-30 در دمای عملیاتی موتور راحت تر از ۱۰W-40 حرکت می کند. این مهم است، زیرا روغن موتور به دلیل طبع گرم و خنک شدن، به طور طبیعی ضخیم می شود. روغن‌های چسبناک نازک برای محافظت از قطعات موتور در دمای سرد آسان تر می شوند. روغن‌های چسبناک ضخیم به طور معمول در حفظ استحکام فیلم برای محافظت از موتورها در دماهای بالاتر بهتر هستند.

استفاده از این روغن اصطکاک و ساییدگی بین قطعات موتور را کاهش می دهد. از اجزای حیاتی ماشین خود محافظت می کند. تغییر درجه حرارت گرم و سرد را کنترل می کند. قابلیت اطمینان است و کارایی و طول عمر وسیله نقلیه خود را بهبود می بخشد.

 افزودنی‌ها: فرمولهای روغن موتور امروزه تقریباً ۲۰٪ افزودنی هستند. هر دو روغن معمولی و مصنوعی از مواد افزودنی استفاده می کنند. تفاوت این است که معمولا یک ماده با کیفیت است. روغن های مصنوعی غالباً با مواد افزودنی با کیفیت بالاتر همراه هستند که از تغییرات روغن محافظت، تمیز کرده و از بین نمی روند.

 عملکرد بهتر درجه حرارت گرم و سرد است، بنابراین در صورت یخ زدگی هوا از شروع کار بدون نگرانی لذت می برید و در هنگام غرق شدن کمتر سوختگی خواهید داشت.

 مقاومت در برابر شکست روغن موتور به دلیل اکسیداسیون و گرمای شدید. اقتصاد سوخت بهبود یافته است، بنابراین می توانید از پس انداز بنزین صرفه جویی کنید. کاهش قدرت موتور برای اسب بخار کاهش یافته است. لجن کمتری به موتور می دهد و این به خاطر ناخالصی های کمتر آن می باشد.

فروش روغن ایرانول یک لیتری ارزان قیمت

فروش روغن ایرانول یک لیتری ارزان قیمت فروش روغن ایرانول یک لیتری ارزان قیمت با قیمت‌های همراه با تخفیفات ویژه عرضه می‌شود هزینه‌ ارسال آن نیز برای تمامی مشتریان رایگان در نظر گرفته شده است و از آنجایی که شامل هیچ‌گونه هزینه واسطه ای نمی باشد نسبت به نمونه های مشابه قیمت ارزان‌تری دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید