فروشگاه انواع فیلتر هوای اسپرت پراید ارزان قیمت

انواع فیلتر هوای اسپرت پراید در حال حاضر در فروشگاه های زیادی عرضه می شود. فیلتر های هوا نقش مهمی در وضعیت سلامت فنی خودرو داشته و تاثیر چشمگیری در عملکرد مطلوب موتور دارد.

فروشگاه انواع فیلتر هوای اسپرت پراید ارزان قیمت

کارخانه تولید فیلتر هوای اسپرت پراید

کارخانه تولید فیلتر هوای اسپرت پراید

فیلتر هوا وسیله ای است که تمام گرد و غبار و آلودگی های موجود در ورودی موتور ماشین را می گیرد و جذب می کند و هوای تمیز را وارد موتور می نماید و همچنین میزان هوای ورودی به موتور را تنظیم می کند. برای همین است که داشتن فیلتر هوای خوب و متناسب با کارایی آن برای خودرو لازم و ضروری است. فیلتر هوای ماشین باید هر دو سال یک بار تعویض شود که اگر تعویض نشود به موتور خودرو فشار زیادی وارد می گردد و موتور اکسید کربن زیادی تولید می نماید. تعویض به موقع فیلتر هوا باعث افزایش بازده موتور،تمیز نگه داشتن موتور، کاهش سوخت و کاهش آلودگی محیط زیست می شود. به همین خاطر مالکان خودرو ها باید به وضعیت فیلتر هوای اتومبیل خود توجه داشته باشند تا در مواقع نیاز فورا آن را تعویض کنند. دیر عوض کردن فیلتر هوا باعث می شود عملکرد خودرو کاهش بیابد و هوای کافی به سیستم احتراق ماشین نرسد و مصرف سوخت تا ۲۵ درصد افزایش بیابد. فیلتر های هوا انواع مختلفی دارند که هریک از آنها ویژگی متفاوتی با دیگری دارد. در اینجا با لیست انواع فیلتر هوا اشنا شوید و بدانید که چه فیلتر هوایی برای خودرو شما مناسب تر است. انواع فیلتر هوای اتومبیل عبارتند از فیلتر هوای سلولزی خودرو، فیلتر هوای اسفنجی خودرو، فیلتر هوای کتان خودرو و… . یکی از شرکت های تولید کننده فیلتر هوا  و روغن انواع خودروهای سبک و سنگین ایرانی و خارجی و ماشین آلات کشاورزی و صنعتی شرکت کیمیا فیلتر می باشد. این شرکت به خاطر استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بالاترین تکنولوژی روز دنیا باعث رقابت شدیدی در بازار های داخل کشور و بازار های جهانی گردیده است.

لیست قیمت روز فیلتر هوا خودرو در سال جدید

فیلتر هوای خودرو انواع مختلفی دارد که بنابر کارایی و مدل آن قیمت آن نیز فرق می کند. برخی از انواع فیلتر هوای خودرو شامل برند هایی نظیر موبیس ،بهران، اکسنت، ورنا، آریان، سرکان، تگزاس،اریزو و…می باشد که برای انواع ماشین های ایرانی و خارجی و همچنین جدید و قدیمی متفاوت است. قیمت روز فیلتر هوای ماشین هر چند ساعت به روز می شود. زمانی که ما کالای مورد نظر خود را انتخاب می کنیم می توانیم قیمت بروز رسانی فیلتر هوای خودرو را مشاهده کنیم. از این رو ما می توانیم متناسب با مدل خودرو و نوع فیلتر هوای مد نظر خرید خود را انجام دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید