فروشندگان روغن صنعتی بهران در تهران

معمولا چرخ خودرو، موتور، زنجیر دوچرخه و بسیاری از وسایل دیگر، پس از مدتی دچار اختلال می شوند و باید آن ها را با روغن مخصوص، روان کرد. در غیر این صورت، احتمال شکستن قطعات وجود دارد. به منظور روان کردن چرخ ها، گیر بکس و توربین ها، کارخانه های زیادی به تولید روغن های مخصوص پرداخته اند. ما به شما روغن صنعتی بهران را پیشنهاد می کنیم، زیرا برای انواع قطعات خودرو، مناسب می باشد همچنین ساخت کشور ما بوده، و دارای سابقه طولانی است. لازم است بدانید که روغن کاری حتما باید توسط افراد ماهر انجام شود، و از افراط و یا تفریط در آن پرهیز گردد.
فروشندگان روغن صنعتی بهران در تهران

شناخت انواع روغن صنعتی بهران

شناخت انواع روغن صنعتی بهران تولیدی بهران، روغن های صنعتی خود را به طور کلی در دو زیر شاخه طبقه بندی می نماید. برخی از آن ها دارای پایه گیاهی هستند و برخی دیگر پایه نفتی دارند. در زمان های گذشته که مردم از انواع درشکه ها و ارابه ها استفاده  می کردند، گاهی متوجه اختلال در چرخ آن ها می شدند و به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات، به ناچار از روغن های حیوانی برای رفع آن مشکل استفاده می کردند. معمولا از روغن خوک و گاو بهره می گرفتند. اما این محصولات از مقاومت کافی برخوردار نبوده و به سرعت خراب می شدند. به همین خاطر در سال ۱۹۰۰ اولین شرکت روغن صنعتی تأسیس شد. یکی از معروف ترین این شرکت ها، بهران نام دارد که در تهران مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه، با روش تقطیر و سپس تصفیه نفت خام، اقدام به تولید انواع روغن صنعتی با پایه نفتی نمود. با آمدن این محصولات به بازار، همه افراد جذب این نوع روغن ها شده و از استفاده روغن های حیوانی پرهیز نمودند. امروزه از این محصولات، برای روان کردن چرخ های موتور و ماشین استفاده می شود.

تولیدی بهران، روغن هایی با پایه گیاهی به بازار عرضه نموده که برای انواع چرخ خیاطی ها، مورد استفاده واقع می گردد.

شرکت روغن صنعتی بهران در تهران

شرکت روغن صنعتی بهران در تهران شرکت روغن صنعتی بهران، با بیش از دو دهه تجربه درخشان جایگاه ویژه ای در میان تولیدکنندگان روغن های صنعتی پیدا نموده است. برای تولید محصولات خود، از مواد اولیه درجه بهره می گیرد و آن را به مراکز فروش روغن صنعتی سراسر ایران ارسال می نماید. این شرکت در تهران قرار دارد، از این رو دارای امکانات و تجهیزات بسیار پیشرفته ای است و محصولات با کیفیتی تولید می نماید. شما می توانید با اطمینان خاطر بابت مرغوبیت آن، از روغن صنعتی بهران استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید