فروشنده انواع فیلتر روغن ریچ ارزان قیمت در کشور

امروزه خودرو در همه ی کشورها و به ویژه کشور ایران برای حمل و نقل نقش گسترده ای دارد. از یک طرف با توجه به افزایش روز افزون تولید خودرو در کشور و جهان، تولید انواع فیلتر هوا و فیلتر روغن توسط کارخانجات امری ضروری به نظر می رسد.  قیمت فیلتر روغن ریچ بسته به موادی که در آن به کار می رود متغیر می باشد. بعضی از این فیلترها از مواد درجه یک تولید گردیده که دارای قیمت به مراتب بیشتری نسبت به فیلتر روغن کم کیفیت تر است. فیلتر روغن ریچ با کیفیت از استاندارهای ویژه ای برای خودرو محسوب می شود و از طرف دیگر دارای عمر بیشتری برای خالص سازی موتور خودرو به شمار می رود.

فروشنده انواع فیلتر روغن ریچ ارزان قیمت در کشور

خرید فیلتر روغن ریچ با کیفیت بالا و بهترین مارک

خرید فیلتر روغن ریچ با کیفیت بالا و بهترین مارک خرید فیلتر روغن ریچ در کشور عزیزمان ایران می تواند به طریق های گوناگون صورت بپذیرد:

  • خرید به صورت اینترنتی و بدون مراجعه به نمایندگی های فروش این محصول
  • خرید به صورت تلفنی
  • خرید به صورت حضوری و استفاده از مشاوره های کارشناسان فروش در این زمینه

با توجه به ارزش زمان در دنیای امروزی و جهت صرفه جویی در وقت، بهترین گزینه برای خرید فیلتر روغن، خرید به صورت اینترنتی می باشد. بسیاری از سایت ها انواع گوناگون فیلتر روغن خودرو را با مشخصات کامل و همچنین قیمت آن را در معرض دید خریدار می گذارند تا آن ها بتوانند با مقایسه ی انواع محصولات بهترین و مطمئن ترین خرید خود را از این سایت ها داشته باشند. ذکر این نکته ضروری است که سایت مورد نظر  حتما دارای نماد اطمینان باشد. امروزه فیلتر روغن ریچ با کیفیت بالا در ایران با برندهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می شود.

وظیفه و عملکرد فیلتر روغن در موتور خودرو

وظیفه فیلتر روغن خودرو نیز مانند فیلتر هوا گرفتن ناخالصی های موجود در روغن موتور و همچنین براده های آهنی که از موتور خودرو جدا می شود است و همچنین نقش مهمی در پاکسازی پیستون ها و سیلندر خودرو ایفا می کند.

نحوه عملکرد فیلتر روغن در ماشین‌ها چگونه است؟

موتور دستگاه به وسیله پمپی که در آن به کار رفته است، روغن را به مخزنی هدایت میکند که فیلتر در آن قرار دارد. روغن به وسیله‌ی سوراخ هایی که در بالای پمپ قرار دارد وارد فیلتر شده و به صورت کامل تمیز می‌شود.  همچنین در کنار سوراخ هایی که بر روی فیلتر تعبیه شده، یک دریچه ایمنی وجود دارد که مانع ورود آلودگی های خارجی می‌شود. دریچه ایمنی فیلتر به وسیله فشار روغن کنار رفته و شروع به فعالیت می کند.

برای خرید فیلتر روغن به تعبیه دریچه ایمنی بر روی آن نیز توجه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید