عرضه کننده ضدیخ بشکه ایی ۲۲۰ لیتری

ضدیخ یک مایع سیال است که در سیستم خنک کننده موتور خودرو به کار می رود و خاصیت ضد یخ، ضد جوش، ضد خوردگی و زنگ زدگی دارد. همان اندازه که روغن موتور برای خودرو ضروری و حیاتی است، ضد یخ هم اهمیت دارد و سلامت موتور خودرو به آن بستگی دارد. ضدیخ در برندهای مختلف وجود دارد و به صورت قوطی های یک لیتری، دو لیتری و بیشتر و همچنین به صورت فله عرضه می شود. عرضه کننده ضدیخ بشکه ایی ۲۲۰ لیتری، آن را با قیمت بسیار ارزان به مصرف کننده می فروشد.

عرضه کننده ضدیخ بشکه ایی 220 لیتری

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت ضدیخ لوکینی

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت ضدیخ لوکینی ضدیخ لوکینی یکی از برندهای مهم است که ضدیخ چهار فصل را مناسب

شرایط داخل کشور تولید و عرضه می کند و در این عرصه فعالیت گسترده ای دارد.

عوامل زیادی بر کیفیت ضد یخ لوکینی تاثیر گذار است. مانند:

  • ضد یخ استاندارد به خوبی حرارت را پخش می کند و قابل اشتعال و آتش سوزی نیست.
  • ضدیخ لوکینی اگر بوی نامطبوعی نداشته باشد از کیفیت خوبی برخوردار است.
  • این ضد اگر روی بدنه خودرو بریزد باعث تغییر رنگ آن نمی شود.
  • ضدیخ لوکینی و انواع دیگر از ماده ی سمی اتیلن گلیکول تشکیل شده اند، اما اگر مقدار آن کم باشد و درصد مسمومیت آن کمتر شود با کیفیت تر است.
  • این ضدیخ بسیار با کیفیت است و باعث از بین رفتن واشرها و قطعات پلاستیکی سیستم نمی شود، دمای جوش بالا در تابستان و دمای انجماد پایین در زمستان، برای آب موجود در سیستم خنک کننده  ایجاد می کند و به خوبی از زنگ زدگی و خورندگی قطعات جلوگیری می کند.

کارخانه تولیدی ضدیخ بشکه ایی

کارخانه تولیدی ضدیخ بشکه ایی ضدیخ برندهای مختلفی دارد که هرکدام دارای درجه کیفی معینی هستند و در قوطی هایی با اندازه های مختلف ارائه می شود. البته ضدیخ هم مانند مواد و کالاهای دیگر به صورت فله و عمده تولید و عرضه می شود و افرادی که زیاد با این روغن سروکار دارند و خرید فروش آن را انجام می دهند، مانند مکانیک ها، گاراژ دار ها و کارخانه های تولید خودرو می توانند ضدیخ بشکه ای خریداری کنند، چون از لحاظ اقتصادی شکل بشکه ایی آن بسیار به صرفه تر از قوطی های چند لیتری است.

همچنین نکته مثبت دیگری هم دارد، هر بشکه حاوی بالای دویست لیتر ضدیخ می باشد، اگر مصرف کننده عمده آن از قوطی های پلاستیکی یک یا دو لیتری استفاده کند ضایعات زیادی وارد طبیعت می شود که باید دوباره وارد چرخه ی بازیافت شود. برای همین ضدیخ بشکه ایی با بهترین کیفیت و کارایی برای تولید کننده هم به صرفه است.

کارخانه تولید ضد یخ بشکه ایی، آن را با بهترین کیفیت تولید کرده و با قیمت ارزان روانه ی بازار فروش می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید