عرضه کننده روغن کاسترول ۱۰/۴۳ اصل

عرضه کنندگان روغن کاسترول ۱۰/۴۳ این محصول را برای موتورهای بنزینی و در ظرف های ۴ لیتری تولید و روانه بازار کرده اند.

فروش روغن موتور کاسترول توسط نمایندگی های معتبر این محصولات در سراسر کشور و همین طور شرکت های پخش کننده روغن موتور در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد‌.

عرضه کننده روغن کاسترول ۱۰/۴۳ اصل

مشخصات روغن کاسترول ۱۰/۴۳ اصل

مشخصات روغن کاسترول ۱۰/۴۳ اصل روغن کاسترول ۱۰/۴۳ یکی از مرغوب ترین روغن موتورهای موجود در بازار می باشد و دارای کیفیت بالایی ایست.

این محصول دارای ساختار نیمه سینتیک می باشد همچنین استاندارد های لازم را نیز داراست.

از مهم ترین مشخصات و خصوصیات روغن های کاسترول اصل که باعث متمایز و جدا شدن آن از سایر محصول های مشابه می شود می توان موارد زیر را نام برد:

  • در همه ی شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده را دارند.
  • باعث افزایش طول عمر و کارایی موتور می شوند.
  • باعث پوشش دهی بالای سطح های داخلی موتور می شود.
  • همچنین باعث کاهش ۷۰ درصدی سایش در موقع گرم کردن خودرو و استارت می گردد.

از این روغن در صنعت های مختلفی همچون هواپیما، خودرو سازی، کشتی سازی استفاده می کنند.

روغن موتور به طور کلی در سه نوع ۱_ روغن های ارگانیک یا مینرال ۲_ روغن های نیمه سینتیک ۳_ روغن های سینتیک که توسط شرکت های تولیدکننده تولید و به بازار ارائه می شوند.

خرید روغن کاسترول ۱۰/۴۳ ارزان قیمت

خرید روغن کاسترول ۱۰/۴۳ ارزان قیمت روغن موتورها انواع مختلفی دارند که قیمت آنها بسته به کاربرد و کیفیتی که دارند متفاوت است.

برای اینکه مصرف کنندگان بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت های پایین تری نسبت به سطح بازار خریداری کنند می بایست به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید روغن کاسترول کنند زیرا در خرید و فروش به صورت مستقیم به دلیل حذف شدن دلالان و واسطه این خریدها مقرون به صرفه تر بوده اند و با قیمت های پایین تری می توان محصول مورد نظر خود را خریداری کرد.

برای خرید بدون واسطه کافی است خرید خود را از طریق سایت های اینترنتی با چند کلیک کردن ساده و راحت انجام داد و یا اینکه به نمایندگی های معتبر و یا شرکت های پخش این محصولات که دارای قیمت روغن کاسترول پایین تری هستند مراجعه کرد و خرید خود را انجام داد.

روغن موتورهای ایرانی توسط برندهای معتبری در ایران تولید و به بازار عرضه می شوند و از نظر کیفیت سطح بالایی دارند. و ویژگی های این محصولات تولید شده از نظر کیفی و کمی به طوریست که بسیاری از تولیدکنندگان علاوه بر فروش محصولات خود در بازارهای داخلی محصول های خود را نیز به کشورهای دیگر صادر می کنند و از این راه کسب سود خوبی می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید