عرضه روغن ترمز آیسین ۵۰۰ میلی لیتری

روغن ترمز آیسین یکی از انواع روغن ترمزهاست که محصول کشور کره جنوبی بوده و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. این محصول در اندازه های مختلف نظیر قوطی های ۵۰۰ میلی لیتری عرضه می شود.

عرضه روغن ترمز آیسین 500 میلی لیتری

مشخصات روغن ترمز آیسین

مشخصات روغن ترمز آیسین مشخصات روغن آیسین را در حیطه های مختلفی می توان مورد بررسی قرار داد. این روغن در انواعی به نام های Dot3 و Dot4 تولید شده و به فروش می رسد. کشور تولیدکننده این محصول را در ابتدای مقاله معرفی کردیم، به همین خاطر به سراغ بررسی مشخصات فنی روغن ترمز آیسین می رویم:

این روغن تمام سینتیک و غیر نفتی می باشد. روغن آیسین را می توان در انواع خودرو های بنزینی، انواع کامیونت ها، وسایل نقلیه عمومی، موتورسیکلت ها و … مورد استفاده قرار داد.

روغن ترمز آیسین مخصوص ترمز ABS می باشد. در خصوص سطح کیفی این محصول نیز می توان به دارا بودن استانداردهای مختلفی نظیر ISO 4925 اشاره کرد.

از دیگر مباحثی که در خصوص معرفی این روغن ترمز می توان طرح کرد این است که روغن ترمز AISIN Dot3 معادل روغن ترمز زرد در کشور ماست. از طرفی یکی از ویژگی هایی که برای انواع روغن ترمزها مورد توجه است مدت زمان استفاده از آنها می باشد. روغن ترمز آیسین را بهتر است پس از طی کردن مسافتی معادل پنج هزار کیلومتر تعویض کرده و اگر دو سال از استفاده از آن می گذرد اقدام به تعویض آن با روغن تازه کنید.

دلیل این امر هم این است که روغن ترمز مایعی است که رطوبت را به خود جذب می کند و در طول مدت طولانی ممکن است خاصیت خود را از دست بدهد.

ارزان ترین قیمت روغن ترمز آیسین

ارزان ترین قیمت روغن ترمز آیسین روغن ترمز آیسین با توجه به ویژگی ها و سطح کیفی بالایی که دارد یکی از روغن ترمزهای محبوب موجود در بازار می باشد. این محصول همان طور که گفته شد در اغلب خودروها مورد استفاده قرار می گیرد، لذا میزان خرید و فروش آن در بازار بسیار بالاست و سالانه حجم زیادی از این محصول تولید شده و در بازار به فروش می رسد.

رضایت مشتریان از این محصول از جمله دلایلی می باشد که باعث شد تا این محصول را به شما معرفی و عرضه کنیم. اما مقوله مهم دیگری که علاوه بر کیفیت در خصوص هر محصولی باید به آن پرداخت قیمت می باشد.

قیمت روغن ترمز به عوامل مختلفی نظیر کیفیت وابسته است. علاوه بر دلایلی که در خود محصول خلاصه می شوند، نحوه ارائه و توزیع این محصول نیز بر قیمت آن موثر است.

ارزان ترین روغن ترمز آیسین را می توانید با خرید اینترنتی (به دلیل فروش با کمترین واسطه) تهیه و استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید