عرضه انواع فیلتر هوای ماشین در سراسر کشور

فیلتر هوا یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات خودرو است که وظیفه آن به دلیل داشتن خاصیت جذب ذرات هوا و ریزگردها برای جلوگیری از ورود به موتور خودرو ساخته می شوند. موتور خودرو به دلیل استفاده از هزار گالن هوا به فیلتر هوا نیازمند است تا بتواند سوختگی صحیح و سالم داشته باشد و به همین دلیل فیلترهای هوای خودرو ظرف مدت کمی  مملو از خاک می شود و نیاز به تعویض آن می باشد. فیلترهای هوای مورد استفاده در خودرو ها معمولا از جنس کاغذی می باشند تعویض آن بسیار راحت و ساده می باشد.درضمن انواع فیلتر هوای ماشین ساخت داخلی هستند و وارداتی نمی باشند.

عرضه انواع فیلتر هوای ماشین در سراسر کشور

نقش فیلتر هوا خودرو در مصرف سوخت

نقش فیلتر هوا خودرو در مصرف سوختفیلتر هوا در کاهش یا افزایش مصرف سوخت خودرو نقش به سزایی دارد زیرا اگر فیلتر کثیف شود مصرف سوخت اتومبیل دو برابر میشود به گونه ای که به موتور فشار زیادی وارد می کند و موتور مجبور به مصرف سوخت بیشتری می باشد ولی اگر فیلتر تمیز باشد موتور خودرو راحت‌تر کار کرده و در نتیجه سوخت بسیار کمتری مصرف می کند که در این صورت هزینه های پرداخت شده بابت سوخت خودرو هم کاهش می یابد بنابراین یک فیلتر هوا را باید به طور مدت کوتاهی استفاده کرد و در صورت استفاده بلند مدت موتور دچار مشکل و استفاده سوخت بیشتر می شود.

عرضه و فروش انواع فیلتر هوای ماشین در سراسر کشور

عرضه و فروش انواع فیلتر هوای ماشین در سراسر کشورانواع فیلتر هوای ماشین از جمله فیلتر های هوای کاغذی ـ اسفنجی ـ و کتان هستند که هر کدام برای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود ساخته شده اند ودر مرکز فروش مستقیم آن بفروش میرسد .فیلترهای هوای ماشین به راحتی در سراسر کشور یافت می شوند و از قیمت پایینی برخوردار هستند چون که مواد به کار رفته در آن مواد پرهزینه ای نیست و به راحتی می‌توان با هزینه کمی آن را تولید کرد. فیلترهای هوا از قیمت های پایینی برخورداراند ولی نقش بسیار مهمی در یک ماشین را ایفا می کنند.اگرچه فیلترهای هوا انواع زیادی دارند اما تمامی آنها یک کار را انجام می‌دهند و فقط به طور مدتی نسبتاً کوتاه می شود از آن ها استفاده کرد و تمامی فیلتر ها بعد از یک مدت خاصیت خود را از دست می‌دهند و در مسئله متفاوت بودن فیلتر ها بهتر است بگوییم که انواع فیلترها تفاوتشان در این است که فقط از شکل بهتری ساخته شده اند یا برای کار به خصوصی هستند ولی در واقع همگی آنها یک کار را انجام می دهند. در ضمن فیلترهای ماشین های سنگین به طور دیگری ساخته می شوند و نسبت به اندازه فیلترهای ماشین های سبک بزرگ تر هستند اما همان ها هم کاراییشان مانند ماشین های سبک است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید