انواع فیلترهای رانی

عرضه انواع فیلترهای رانی با قیمت پایین

انواع فیلترهای رانی با قیمت پایین و کیفیتی بی مثال در فروشگاه های سراسر کشور به صورت عمده و خرده ، برای سیستم انواع خودرو ارائه می شود.
فیلترها با وجود قیمت پایین نسبت به لوازم دیگر خودرو، بسیار پرکاربرد و نقش اساسی در سلامت وسیله نقلیه شما را ایفا می کنند، لزا تهیه یک فیلتر مناسب و با کیفیت نیاز خودروی شماست.

نحوه ی کار فیلتر ها برای سلامت سیستم خودرو

کاربرد فیلترها در اتومبیل همانند کارکرد ریه در بدن انسان می باشد، موتور خودرو برای کارکرد بهتر نیاز به هوای عاری از آلودگی و گرد و خاک دارد تا احتراق کامل انجام شود و علاوه بر این نیز باعث مصرف سوخت کمتر و جلوگیری از آلودگی هوا می شود.
در هر خودرو حداقل چهار نوع فیلتر برای تصویه آلودگی و ذرات مضر محیط داخلی و بیرونی تعبیه شده است این فیلترها عبارتند از

  1. فیلتر هوا
  2. فیلتر روغن
  3. فیلتر سوخت
  4. فیلتر کابین

هر کدام از این فیلتر ها با توجه به محل قرارگیری در سیستم خودرو باید وظایف خود را به خوبی ایفا کنند، زیرا عملکرد و عمر مفید موتور و دیگر قطعات، وابسته به آنها است.

زمان مناسب جهت تعویض فیلتر خودرو

با توجه به شرایط آب و هوایی محیط و میزان کارکرد، لازم است اقدام به تعویض فیلتر نماییم و بهتر است زمانی که مشاهده کردید ظاهر فیلتر کثیف شده، به سرعت آن را با یک فیلتر نو جایگزین کنید، به هیچ وجه شستن و استفاده مجدد از فیلترها توصیه نمی شود.

نحوه ی تعویض فیلتر هوای اتومبیل

ما در زیر تعویض فیلتر هوای خودرو را بدون نیاز به مراجعه به مکانیک خدمتتان توضیح می دهیم.
تعویض این قطعه کار مشکلی نیست، فیلتر هوا داخل جعبه به شکل مربع یا مستطیل شکل و مشکی رنگ نزدیک به موتور قرار دارد، به آسانی فقط با باز کردن چند پیچ و مهره آن را از جایگاهش خارج کرده و با یک فیلتر هوای جدید جایگزین میکنید، در زمان تعویض باید مراقب باشید تا به قطعات دیگر خودرو آسیبی وارد نکنید و بعد از جاسازی فیلتر هوای نو درب جایگاه را با دقت با پیچ و مهره محکم کنید .

فروش فیلتر شرکت رانی

شرکت تولیدی انواع فیلترهای رانی یکی از معروفترین شرکت ها در زمینه تولید فیلتر ارزان قیمت بخصوص فیلتر خودروی پراید در کشور است.
این شرکت نیاز بازار به فیلتر با کیفیت و ارزان قیمت را در نظر گرفته و در این راستا اقدام به تولید و فروش عمده و خرده در سراسر کشور نموده است.