صادر کننده فیلتر هوا زانتیا

فیلتر هوا یکی از اجزاﺀ کاربردی و مهم در سیستم اتومبیل است که در تمام اتومبیل های سبک و سنگین استفاده می شود. فیلتر هوا زانتیا نیز یکی از انواع فیلترهای ماشین های سواری می باشد که در انواع مختلف داخل کشور تولید می شود و علاوه بر عرضه در بازار داخلی، پتانسیل بالایی در بازارهای خارجی دارد. صادر کنندگان فیلتر هوا زانتیا، محصول را به بسیاری از کشورها به ویژه کشورهای همسایه عرضه می کنند. 

صادر کننده فیلتر هوا زانتیا

ابعاد استاندارد فیلتر هوا خودرو

ابعاد استاندارد فیلتر هوا خودرو فیلتر هوا خودرو نقش جلوگیری از ورود آلودگی ها به داخل سیستم و موتور را دارد و اگر فیلتر مناسب نباشد و یا کیفیت لازم برای جلوگیری از ورود آلودگی ها را نداشته باشد ممکن است آسیب های جدی به قسمت های مختلف خودرو به ویژه موتور وارد شود. 

فیلتر هوا انواع مختلفی دارد و به صورت کلی در سه دسته فیلتر سلولوزی، اسفنجی و کتانی دسته بندی می شود که بهترین نوع آن از لحاظ کیفیتی فیلتر کتانی می باشد. 

ابعاد فیلترهای هوا با توجه به نوع اتومبیل و سیستم تهویه آن متفاوت است به عنوان مثال در اتومبیل های سنگین که ابعاد آنها بزرگتر است از فیلتر هایی استفاده می شود که دارای ابعاد بزرگتری هستند و در اتومبیل های سواری و کوچکتر نیز از فیلترهایی با ابعاد کوچکتر و با توجه به اندازه ورودی هوا استفاده می شود. 

عمده فروشی فیلتر هوا زانتیا

عمده فروشی فیلتر هوا زانتیا تعداد تولید کننده های فیلتر هوای خودرو در داخل کشور بسیار زیاد است و حتی بسیاری از افراد اقدام به تولید فیلتر هوا در منزل خود نیز می کنند ولی تمام این فیلترها شرایط و استانداردهای لازم را ندارند. 

در هنگام خرید باید به کیفیت فیلتر هوای خودرو دقت کرد چون فیلتر نقش اساسی در عمر و دوام خودرو را دارد و بسیاری از مراکز برای سودجویی های بیشتر اقدام به تولید نمونه های بی کیفیت و غیر استاندارد می کنند. 

شرکت‌های عمده فروشی فیلتر هوای خودروهای سواری به ویژه زانتیا برای عرضه محصولات خود از روش های مختلف حضوری و غیرحضوری استفاده می کنند که هر کس با توجه به شرایطی که دارد بتواند محصول را با توجه به نیاز خود خریداری کند. 

خرید در حجم های عمده مزیت هایی مانند تخفیف های بالا و تمام شدن قیمت نهایی فیلتر با نرخ پایین را دربردارد که برای مشتریان عمده بسیار به صرفه است. 

عرضه فیلتر هوای خودرو علاوه بر بازار داخل، مخاطبان بسیار زیادی در خارج از کشور به ویژه کشورهای همسایه دارد و همین امر باعث شده است که در چند سال اخیر با بالا رفتن نرخ ارزهای خارجی میزان عرضه این محصول به خارج از کشور بیشتر شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید