شرکت پخش روغن ترمز ژاپنی

روغن ترمز ژاپنی،  یکی از روغن های پرمصرف در ایران می باشد، مصرف این روغن برای رانندگان خودروهای ژاپنی مختلف ضروری است. روغن ترمز ژاپنی در برندهای مختلف از کشور توکیو وارد بازار خودروسازان ایران می شود. روغن ترمز یک روغن مهم و لازم در ترمز خودروها است که باعث می شود سیستم ترمز ماشین به خوبی عمل کند و عمر موتور نیز بیشتر شود.  باید در هر سال یک بار یا در هر ۵۰۰۰۰  کیلومتر روغن ترمز ماشین را تعویض نمایید.

شرکت پخش روغن ترمز ژاپنی

مشخصات روغن ترمز ژاپنی اصلی

مشخصات روغن ترمز ژاپنی اصلی

روغن ترمز اصل ژاپنی، از سوی تولیدکنندگان شرکت توکیو ژاپن تولید شده و وارد بازار خرید و فروش ایران می شود. از استاندارهای روغن ژاپنی می توان به، JIS K 2233 . BF-3, SAE J 1703F , FMVSS اشاره نمود که دارای کیفیت بالا و مقاومت بالا در برابر ضربات نیز می باشد. از این روغن ها در ایران برای خودروهای ژاپنی مانند تویوتا، نیسان، مزدا، داتسون مصرف می شود. تعویض روغن ترمز خودرو، یکی از مسائل مهمی است که هر راننده  باید به آن توجه کند و در صورت نداشتن روغن ماشین ممکن است دچار مشکلات فراوان شود.

 روغن ترمز خودرو چه ویژگی های دارد؟

  • در صورت کاهش دما منجمد نمی شود و باید سیال باقی بماند.
  • وقتی دما افزایش می یابد تبخیر شود یا جوش بیاید و مقاومت داشته باشد.
  • از خورده و خوردگی شدن بخش های مختلف ترمز جلوگیری کند.

لذا باید توجه نمایید، در استفاده از روغن اگر رنگ روغن ترمز ماشین های لوکس مانند بی ام و اگر روغن استفاده شده قبلی شما آبی باشد باید مصرف بعدی هم رنگ روغن آبی اضافه کنید و اگر نارنجی باشد باید روغن ترمز نارنجی به آن اضافه شود زیرا مواد تولید شده در آنها خیلی باهم متفاوت است.استفاده از روغن ترمز مفید برای یک ماشین باعث می شود که ماشین شما در سلامت کامل و طولانی قرار بگیرد.

فروشگاه فروش روغن ترمز ژاپنی

فروشگاه فروش روغن ترمز ژاپنی

فروش روغن ترمز در ایران، در برندها و مارک های مختلف به بازار عرضه می شود. مرکز فروش عمده انواع روغن ترمز ایرانی و  ژاپنی از طریق نمایندگی های استان های کشور از طریق فروشندگان برتر به مشتریان عرضه می شود. این محصولات با کیفیت و درجه یک تولید شده اند، که با برندهای مختلف عرضه می شوند. خرید روغن ژاپنی را می توانید از مغازه های لوازم یدکی خودرو یا از طریق فروشگاه های اینترنتی شرکت های معتبر سفارش خرید کنید. قیمت فروش این روغن ها با توجه به نوع برند متفاوت است. در واقع قیمت خرید روغن ترمز ژاپنی نسبت به روغن های ایرانی گران تر می باشد. در صورت خرید آنلاین حتما از فروشگاه های آنلاین و نوع شرکت ها اطلاعات لازم را کسب نمایید تا بهترین روغن را برای ماشین خود خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید