شرکت وارداتی ضد یخ مرغوب

 ضد یخ های بسیاری در بازار وجود دارند که بیشتری توجهی که مصرف کنندگان به آن دارند این است که آیا ضد یخ مرغوبی هست یا خیر؟

ضد یخ ها فقط برای فصل های پاییز و زمستان که هوا سرد است نیست و خیلی از افراد فقط در فصل ها سرما از آن استفاده می کنند، ضد یخ های مرغوب و با کیفیت خواصی همچون ضد زنگ، ضد خوردگی، ضد یخ و ضد جوش دارند که می توان از آن ها در سایر فصل ها نیز استفاده کرد. در فصل های گرما بهترین روش برای پایین نگه داشتن دمای آب خودرو استفاده از یک ضد یخ مرغوب و معتبر است.

شرکت وارداتی ضد یخ مرغوب

تشخیص ضد یخ مرغوب از طریق رنگ

تشخیص ضد یخ مرغوب از طریق رنگ همان طور که در عنوان گفته شد ضد یخ فقط در فصل سرما کاربرد ندارد بلکه در تمامی فصل ها مورد استفاده قرار می گیرد، و از خوردگی و زنگ زدن موتور خودرو جلوگیری می کند. ضد یخ ها دارای انواع مختلفی هستند که برای به کار بردن آن در خورد باید به جنس قطعات خودرو توجه داشت، برای مثال اگر قطعات برنجی و مس بودند از ضد یخ پایه معدنی استفاده می شود که عمر دوام آن یک سال است و اگر قطعات از جنس آلومینیوم بودن از ضد یخ پایه آلی با حداکثر ۳ سال دوام در موتور خودرو استفاده می شود.

ضد یخ ها در انواع رنگ ها، اعم از قرمز، آبی، آبی_سبز تولید و وارد بازار می شوند. معمولا نمی توان به راحتی تشخیص داد که چه نوع ضد یخی در سیستم خودرو وجود دارد و از روی رنگ ان نمی توان به کیفیت آن پی برد زیرا ضد یخ ها ممکن است پس از مدتی تغییر رنگ دهد.

ضد یخ های دیگری نیز در بازار وجود دارد با نام ضد یخ اسیدی، این گروه از ضد یخ ها دارای خاصیت اسیدی بسیار قوی هستند که باعث خوردگی بر روی سطح خودرو  و حتی روی پوست می شوند و می تواند باعث ایجاد مسمومیت های شدیدی برای افراد شوند.

بازار خرید ضد یخ مرغوب

بازار خرید ضد یخ مرغوب امکان خرید ضد یخ مرغوب در سراسر کشور وجود دارد و تولید کنندگان و فروشندگانی هستند که به عرضه این محصولات می پردازند. ضد یخ های مرغوب در حجم و بسته بندی های متفاوت به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسند. جهت اطلاع از قیمت این ضد یخ ها می توان با مراجعه به نمایندگی و مرکز فروش معتبر آن مراجعه کرده و پس از کسب اطلاع از کیفیت و مشاوره محصول اقدام به خریداری کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید