شرکت فیلتر روغن تیبا مرغوب

به طور کلی فیلتر های روغن از چندین بخش مختلف تشکیل شده اند که هریک برای خور از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

به طور مثال در فیلتر روغن تیبا اولین قسمت محل ورود و خروج روغن می باشد که می بایست با اورینگ های به خصوصی پوشش داده شود تا مانع خروج روغن شود.

بخش دوم فیلتر روغن تیبا کاغذ و سایر متعلقات می باشد که در نمونه های اصلی این کاغذ از کیفیت بالایی برخوردار بوده که روغن را کاملا صاف می کند که جنس این کاغذ ها در نمونه اصلی فیلتر ها سلولوزی می باشد.

شرکت فیلتر روغن تیبا مرغوب

نشانه های فیلتر روغن مرغوب

نشانه های فیلتر روغن مرغوب در این قسمت می خواهیم بگوییم که چه فیلتر روغنی را برای اتومبیل خود انتخاب کنید.

برای خرید فیلتر روغن خوب ابتدا باید به اصل بودن آن محصول اطمینان حاصل کنید. اما نشانه های یک فیلتر روغن خوب عبارتند از:

سوپاپ اطمینان مناسب

مقاومت بالا در برابر فشار حاصل از گرما

مقاومت مناسب و بالا در برابر جذب آلودگی ها

عدم مقاومت نشان دادن در ورود روغن

دارای آب بندی کاملا اصولی و مناسب باشد و همچنین در برابر پاره شدن مقاومت از خود نشان دهد.

لازم به ذکر است که بدانید فیلتر روغن خوب  علاوه بر داشتن کاغذ مناسب که اگر کاغذ نا مناسب باشد منجر به ورود آلودگی به داخل موتور خودرو می شود که این موضوع باعث آسیب دیدگی جدی در موتور می شود، باید هیچ گونه نشتی نداشته باشد و نوع آلیاژ مصرفی به کار رفته در محفظه مطلوب بوده و همچنین پوشش رنگی مناسب و مطلوبی داشته باشد.

خرید انواع فیلتر روغن تیبا ایرانی

خرید انواع فیلتر روغن تیبا ایرانی حال با توجه به یادگیری مشخصات یک فیلتر روغن خوب و کارآمد برای اتومبیل خود، نمایندگی ما افتخار این را دارد که با توزیع و عرضه بهترین و کارآمد ترین انواع فیلتر روغن خودرو ،آرامش خاطر شما را برای خریدی مطمئن فراهم آورد.

از جمله فیلتر روغن های مرغوب و با کیفیت ایرانی برای خودروی تیبا شما می توان به فیلتر روغن بهران و سرکان اشاره کرد،که هردوی این شرکت ها در ساخت انواع فیلتر روغن ها از استاندارد های جهانی استفاده می کنند که این موضوع اطمینان خاطری به مشتریان می دهد تا برای خودروی خود از فیلتر روغن های ایرانی استفاده کنند.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز ما فیلتر روغن های این دو شرکت قدرتمند در تولید فیلتر روغن های ایرانی را خریداری نمایید.

از نقاط مثبت خرید فیلتر روغن های ایرانی معرفی شده برای خودروی خود می توان به داشتن گواهینامه استاندارد ایرانی محصول،داشتن گواهینامه ISO2000 و ISO9001 اشاره کرد و همچنین داشتن مهر تایید از شرکت های خودرو سازی برای محصولات این دو شرکت اشاره نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید