شرکت فروش روغن ترمز زرد کانادا

روغن ترمز به عنوان یکی از نیازهای ضروری در خودرو و سیال هیدرولیک شناخته می شود که تمام اجزای ترمز سیستم خودرو را حرکت می دهد که باید در زمان های مشخصی تعویض شود. با شرکت فروش روغن ترمز زرد کانادا در خدمت شما هستیم.

شرکت فروش روغن ترمز زرد کانادا

کاربرد روغن ترمز زرد چیست؟

کاربرد روغن ترمز زرد چیست؟ روغن ترمز به عنوان سیال اصلی در کلاچ خودروهایی که با سیستم کلاچ گیری هیدرولیکی کار می کنند استفاده می گردد که برای جدا کردن قطعات به اصطلاح گیرپاژ کرده نیز به کار می رود، روغن ترمز ها انواع گوناگونی دارند که در انواع بسته بندی ها به بازار عرضه می شوند.

روغن ترمز های استاندارد با درجه بندی dot مشخص می گردند که از pe-dot شروع و به dot5.1 ختم می گردند که پایه گلیکولی داشته و برای خودروهای سواری مصرف می شوند.

روغن ترمز با مشخصه dot 3 زرد رنگ و روغن ترمز dot 4 آبی بوده و بر اساس سیستم های خودروی مورد نظر طراحی شده است و هر کدام کاربرد کاملا متفاوتی داشته و نمی توان آن ها را به جای هم استفاده کرده و یا مخلوط کرد.

از آن جایی که روغن ترمز باید رطوبت را جذب نمابد باید در زمان مشخص تعویض گردد تا سیستم ترمز خودرو دچار خرابی و یا مشکل نشود، اغلب روغن ترمز ها بر پایه غیر نفتی هستند.

روغن ترمز زرد نقطه جوشی حدود ۲۰۵ درجه سانتی گراد است که اگر رطوبت به آن وارد شود تا دمای ۱۴۰ سانتی گراد افت دما خواه داشت. بهترین راه تشخیص روغن موتور مناسب برای خودرو؛ مطالعه دفترچه راهنمای آن می باشد که در آن به نوع استاندارد روغن مناسب اشاره شده است.

بهترین انواع روغن ترمز در کارخانه جات داخل کشور تولید می شود که قابلیت رقابت با انواع خارجی را داشته و در عین حال قیمت مقرون به صرفه تری نیز دارد ولی انواع وارداتی آن از جمله روغن ترمز کانادایی نیز در بازار یافت می شود.

خرید روغن ترمز زرد کانادا

خرید روغن ترمز زرد کانادا تعویض روغن ترمز به عنوان یک امر ضروری مطرح می باشد که اغلب رانندگان توجه کافی به آن ندارند که باید حتما تعویض و جایگزین شود. این مجموعه به عنوان یکی از با سابقه ترین فروشندگان انواع روغن ترمز تولید داخلی و خارجی به صورت عمده و آنلاین از بهترین برند های موجود در خدمت متقاضیان و خریداران محترم از سراسر کشور می باشد.

با مراجعه و تماس با کارشناسان ما از مزایای یک خرید با مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن بهره مند شده و کالای خود را در آدرس مورد نظر دریافت نمایید. کارشناسان ما با شماره های زیر در خدمت شما می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید