شرکت فروش روغن ترمز خارجی

به روغن ترمز مایع ترمز هم گفته می شود. وظیفه آن چیست؟ این روغن که سیال است فشاری را که پمپ ترمز تولید  می کند را به سیلندر ترمز منتقل می کند و بدین وسیله است که می توان به کاسه ترمز فشار وارد کرد. این روغن باید طوری فرمولاسیون و طراحی شود که حداقل تراکم پذیری را داشته باشد و در آن حباب تشکیل نشود یعنی نسب به هوا حساس باشد. تیم کارشناسان فروش ما با توجه به اهمیت خرید و استفاده از روغن موتور مطمئن، روغن ترمز خارجی متعلق به با تجربه ترین و معتبر ترین شرکت ها را به شما خریداران ارجمند معرفی می کنند. 

شرکت فروش روغن ترمز خارجی

کیفیت انواع روغن ترمز خارجی

کیفیت انواع روغن ترمز خارجی اگر کیفیت روغن ترمزی که خریداری می کنید مناسب باشد عملکرد سیستم ترمز خودرو شما بهبود یافته و عمر آن طولانی تر می شود. شماره گذاری و درجه بندی ترمز ها بر اساس استاندارد جهانی DOT است. هر چقدر که این شماره بالا تر می رود، روغن ترمز با کیفیت تر، با نقطه جوش بالاتر است و همینطور رطوبت پذیری آن هم بیشتر خواهد بود. از بین انواع روغن ترمز هایی که در بازار ایران به فروش می رسند، روغنی ترمز های خارجی بیشترین فروش را دارند. روغن ترمز های با کیفیت خارجی در دما های پایین یخ نمی زنند، محلول در آب هستند، رنگ زدایی سریعی دارند، ویسکوزیته آنها جهاز سیال بودن بسیار مناسب است و با تجهیزات و قطعات سیستم ترمز خودرو شما سازگاری کامل دارند و موجب خوردگی و ساییدگی آنها نمی شوند.  

ارزان ترین قیمت روغن ترمز خارجی

ارزان ترین قیمت روغن ترمز خارجی اگر تمایل به خرید روغن ترمز خارجی برای خودرو خود را دارید دقت داشته باشید که اکثر قیمت های سطح بازار قیمت اصلی روغن ترمز یک برند معروف و معتبر نیستند. لزوما روغن موتور اصل و با کیفیت با قیمت نا معقول و گران فروخته نمی شود. بخشی از این قیمت ها حاصل سود فروشنده و هزینه های جانبی و اضافی از جمله حمل و نقل است. ما به شما پیشنهاد می کنیم قیمت روغن خارجی برند مورد نظر خود را از نمایندگی های این شرکت در داخل کشور ایران جویا شوید.  شما می توانید از طریق پول های ارتباطی سایت با کارشناسان و مشاورین فروش ما در تماس باشید تا متناسب با خودرو شما از نظر مدل سیستم و سال طراحی بهترین نوع و برند روغن ترمز را به شما عزیزان معرفی کنند و قیمت خالص و مناسب هر یک را به شما بگویند.  به این طریق شما خریداران ارجمند خواهید توانست با صرفه جویی در هزینه و زمان خود محصولی با کیفیت و اصل را خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید