شرکت صادراتی ضدیخ کاسپین

از همان ابتدا، نام این کلاس از مایعات یخ نزن یا ضد انجماد بود به این معنا که یخ نمی زند. اما بعداً این نام به ضد یخ تغییر یافت. این مواد شامل گلیسیرین با مواد افزودنی رقیق شده با آب هستند. نقطه انجماد برخی از گونه های این مایع به -۴۵ درجه سانتیگراد رسیده است.
 ضدیخ کاسپین یا مایع خنک کننده برای جلوگیری از یخ زدگی موتور در دمای پایین به -۶۴ درجه سانتیگراد استفاده می شود. ممکن است این ماده در طول تابستان بی فایده به نظر برسد. با این وجود، ضدیخ در تابستان به همان اندازه فصل سرد زمستان مهم است. زیرا مانع از گرمای بیش از حد موتور می شود. این محصول حاوی اتیلن گلیکول، ماده ای است که به منظور افزایش نقطه جوش مایع برای رادیاتور و پایین آمدن نقطه انجماد طراحی شده است، می باشد.

شرکت صادراتی ضدیخ کاسپین

روش صحیح استفاده از ضدیخ کاسپین

روش صحیح استفاده از ضدیخ کاسپین ضدیخ اسیدی مایعی است که از ۵۰ تا ۷۰ درصد آب و ۳۰ تا ۵۰ درصد اتیلن گلیکول تشکیل شده است. چندین ماده افزودنی نیز به منظور جلوگیری از ایجاد خوردگی در سیستم خنک کننده، بخشی ازاز مواد تشکیل دهنده آن است.

معمولاً بسته به مایع مورد استفاده سازنده خودرو شما، ضد یخ سبز یا قرمز است.
چه به سوخت بنزین یا دیزل، چه تقریباً از هر نوع موتور احتراق داخلی، نیاز به استفاده از ضدیخ با کیفیت و با چگالی مناسب برای کار در دمای مناسب و عملکرد در اوج عملکرد دارد.
ضدیخ کاسپین اسپیدی از قسمت های مختلف سیستم خنک کننده در برابر زنگ زدگی و تشکیل رسوبات درون لوله ها محافظت می کند. در موارد شدید، خوردگی همچنین می تواند برای شما مشکلاتی مانند گرمای بیش از حد موتور شما ایجاد کند. در واقع برخی از قسمت ها مانند رادیاتور و پمپ آب به دلیل استفاده از ضد یخ با کیفیت پایین که حاوی مقدار بیش از حد اسید است، می توانند آسیب ببینند. مایع خنک کننده همچنین باید در برابر درجه حرارت های بالا بدون تخریب مقاومت کند، حتی اگر در مکان های مختلف داخل موتور نیز به ۲۰۰ درجه سانتیگراد برسد.
توصیه می شود سیستم خنک کننده وسیله نقلیه خود را کاملاً با فرکانس توصیه شده توسط سازنده وسیله نقلیه خود تخلیه و شستشو دهید. فاصله بین تعمیر و نگهداری بسته به نوع ضد یخ استفاده شده می تواند از یک تولید کننده دیگر (بین ۳۲۰۰۰ تا ۲۴۰،۰۰۰ کیلومتر) متفاوت باشد.

چگالی این مایع باید حداقل دو بار در سال بررسی شود تا از مشکلات ناخوشایند مانند یخ زدن یا حباب زدن و ناهنجاری مکرر هنگام وخیم شدن مایع جلوگیری شود. در صورت استفاده از ضدیخ با کیفیت خوب، می توانید از سیستم گرمایش داخلی اتومبیل در زمستان نیز بهره مند شوید.
برای استفده از ضدیخ کاسپین کافی است که مخزمن مایع ضدیخ خودرا خالی و آن را با مخلوط ضدیخ کاسپین واب پر کنید به همین راحتی!

بازار خرید ضدیخ کاسپین اسپیدی

بازار خرید ضدیخ کاسپین اسپیدی مجموعه ما به سبب داشتم بازار قابل قبول اقدام به عرضه این محصولات با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت نموده است. این محصول در بسته بندی های مختلفی چون ضدیخ کاسپین ۴ لیتری طراحی و عرضه می گردد. جهت تهیه این محصول با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید