شرکت روغن زنجیر صنعتی OKS 353

رابط بین گیربکس و قسمت های متحرک بسیاری از دستگاه ها زنجیر می باشد. این زنجیرها از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند و بنابراین مقاومت بسیار بالایی دارند. تماس مداوم بین زنجیر و قطعات چرخان دیگر باعث ایجاد اصطکاک و سایش می شود و به همین دلیل باید از روغن استفاده کرد. مشخصات روغن زنجیر صنعتی OKS353 چیست و از کجا می توان با قیمت ارزان آن را تهیه نمود؟شرکت روغن زنجیر صنعتی OKS 353

مشخصات روغن زنجیر صنعتی OKS 353

مشخصات روغن زنجیر صنعتی OKS 353 جهت روانکاری انواع مختلف تجهیزات متحرک از قبیل یاتاقان های متحرک و یا زنجیره هایی که عمل انتقال نیرو از گیربکس و موتور به سایر قسمت ها را فراهم می‌کنند از روغن زنجیر صنعتی استفاده می شود.

زنجیرها به دلیل تماس دایمی  با قطعات فلزی در معرض سایش  می باشند. همچنین در محل تماس زنجیر با سایر قطعات گرمای بسیار زیادی تولید می شود  که به تدریج باعث تغییر شکل زنجیر و از بین رفتن آن می گردد.

استفاده از روغن زنجیر صنعتی باعث می شود که میزان اصطکاک بین این زنجیر و سطوح دیگر به کمترین مقدار ممکن برسد.

روغن زنجیر صنعتی OKS353 دارای قابلیت جذب حرارت بوده و به همین خاطر از گرم شدن زنجیر جلوگیری می کند.

از ویژگی های دیگر این نوع روغن ممانعت از اکسیداسیون  سطح فلزی زنجیر می باشد  به این ترتیب از زنگ زدگی و تخریب آن ممانعت می کند.

نقطه اشتعال این روغن ۲۵۰ درجه سانتی گراد می باشد و بنابراین ظرفیت بالایی برای جذب حرارت دارد. همچنین تا دمای منهای ۱۰ درجه سانتی گراد نهایت عملکرد خود را از دست نمی دهد. این روغن رنگ شفاف مایل به زرد دارد و در انواع بسته بندی فلزی و پلاستیکی در حجم های ۱، ۵، ۲۵ و ۱۰۰ لیتری در بازار وجود دارد. در ضمن پایه روغن این محصول از نوع استر می باشد.

فروش روغن زنجیر صنعتی ارزان قیمت

فروش روغن زنجیر صنعتی ارزان قیمت

کسانی که دارای فروشگاه انواع روغن صنعتی برای تجهیزات مختلف هستند و یا صادرات انواع این محصولات را به کشورهای همسایه به ویژه عراق و افغانستان انجام می دهند می تواند از روغن زنجیر صنعتی ارزان قیمت به عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید این محصول می توانید با کارشناس فروش فروش روغن صنعتی  ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از قیمت روغن صنعتی، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. 

در صورت سفارش عمده این محصول می توانید از تخفیف ویژه استفاده کرده و با قیمت ارزان تری آن را به دست آورید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید