شرکت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری

روغن موتور در خودرو‌ها نقشی اساس ایفا می‌کنند. روغن موتور‌ها که بر پایه نفت می‌باشند وظایفی مانند روان کاری، انتقال حرارت، آب بندی پیستون و سیلندرها، ضربه گیری و انتقال مواد را بر عهده دارند، روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری از جمله روغن‌های پر کاربرد در خودرو می‌باشد که وظایف عنوان شده را به خوبی انجام می‌دهد. کارایی مناسب روغن موتور‌ها در خودرو اهمیت دارد و ما در ادامه مطلب به عواملی برای کارایی مناسب‌تر روغن موتور خودرو به نکاتی اشاره می‌نماییم. شرکت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری

ویژگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری چیست؟

ویژگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری چیست؟ خریداران روغن خودرو برای تهیه این روغن‌ها به طور معمول به فروشندگان انواع روغن‌های خودرو مراجعه می‌کنند و با انواع برند‌های مختلف روغن روبه رو می‌شوند، این خریداران معمولا با دیدن برند‌های متعدد در خرید خود تردید راه می‌دهند و با شک اقدام به خرید می‌کنند، این موضوع به علت نداشتن اطلاعات لازم در زمینه روغن‌های خودرو می‌باشد. ما در اینجا بر آنیم تا با ارائه مشخصات یک روغن خودرو با کیفیت به اطلاعات خریداران این روغن‌ها بیافزاییم.
روغن موتورهای ایرانول ۳۰۰۰ بر پایه روغن پارفینیک تولید می‌شوند که از مشتقات نفت می‌باشد. این روغن موتورها برای ماشین‌های بنزینی و دیزلی مناسب هستند و دارای خواص ضد سائیدگی می‌باشند و از خوردگی قطعات موتور خودرو جلوگیری می‌نمایند. روغن‌های ۳۰۰۰ ایرانول از پایداری حرارتی خوبی برخوردارند و ضد اکسیداسیون می‌باشند. این روغن‌ها باعث پاک شدن رسوباتی می‌شوند که از طریق احتراق و اکسیداسیون بوجود می‌آیند. خنثی کننده اسیدهای موجود در موتور می‌باشند و باعث افزایش طول عمر موتور می‌شوند. هنگام خرید روغن موتور‌ها می‌بایست دقت شود تا نوع روغن موتور با نوع موتور خودرو تناسب داشته باشد، به طور معمول در دفترچه خودرو مشخصات روغن مناسب برای آن مدل از خودرو ذکر می‌شود. در کنار کیفیت روغن موتورها عواملی مانند تعویض فیلتر‌ها نیز می‌تواند در عملکرد مناسب روغن موتور‌ها تاثیر بسزایی بگذارد. 

نمایندگی بهترین روغن ایرانول در تهران

نمایندگی بهترین روغن ایرانول در تهران متاسفانه امروزه روغن‌های تقلبی زیادی در بازار عرضه می‌شوند که علاوه بر قیمت‌های بالا می‌توانند مضرات زیادی برای موتور خودرو داشته باشند و باعث خرابی و ایجاد هزینه‌های سنگین شوند. از این رو خرید یک روغن موتور با کیفیت و استاندارد از ضروریات بخش نگهداری و سرویس موتور خودرو می‌باشد.
نمایندگی روغن ایرانول به طور مستقیم بهترین روغن ایرانول را عرضه می‌کنند تا خریداران با اطمینان خاطر و آرامش روغن موتور‌های مناسب برای نوع خودرو خود را خریداری نمایند. این سایت نیز با ارائه روغن موتور‌های با کیفیت ایرانول سعی در آن دارد به خریداران این روغن‌ها بدون آنکه از محل خود خارج شوند سرویس مطلوب را ارائه دهد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید