شرکت خرید روغن ترمز کانادا

با کنار هم قرار گرفتن چندین قطعه سیستم ترمز یک ماشین شکل می گیرد. برای این که این قطعات در کنار هم بتوانند فعالیت روان و خوبی داشته باشند نیاز است از یک روانکار مناسب استفاده شود. روغن ترمز کانادا یکی از روانکارهای خوبی است که در این مقاله می خواهیم درباره آن صحبت کنیم.
شرکت خرید روغن ترمز کانادا

مشخصات انواع روغن ترمز

مشخصات انواع روغن ترمز هر فردی که دارای خودرو باشد حتما به نیاز به روغن ترمز هم پیدا می کند. اما هنگام روغن ترمز باید به چه ویژگی هایی توجه کرد تا انتخاب مناسبی داشت؟ در بازار شاهد انواع روغن ترمز هستیم. عوامل تنوع دهنده به این محصول را می توان براساس مشخصاتی که در زیر عنوان می کنیم دانست:

  • میزان نقطه جوش
  • میزان نقطه جوش مرطوب
  • حجم
  • مدل یا برند
  • پایه تشکیل دهنده

این مشخصات به روی بسته هر روغن ترمزی ذکر شده است. میزان نقطه جوش به معنی همان میزان گرما پذیری روغن ترمز است. قطعات سیستم ترمز وقتی مشغول به فعالیت هستند از خود گرما و حرارت تولید می کنند حال اگر در فصل گرما باشیم این حرارت بیشتر هم هم خواهد شد.

اگر میزان نقطه جوش روغن ترمزی که استفاده می کنید بالا باشد هنگامی که در معرض این میزان گرما قرار بگیرد جوش نمی آورد. هنگامی که روغن ترمز جوش بیاورد کیفیت آن و عمر آن به آخر رسیده است.

اما میزان نقطه جوش رطوبت به چه معنی است؟ این نقطه جوش تعیین کننده میزان رطوبت پذیری روغن ترمز است. وظیفه یک روغن ترمز علاوه بر روان کردن فعالیت سیستم ترمز، محافظت از آن در برابر زنگ زدگی می باشد، و اینجا است که این ویژگی به کمک روغن ترمز می آید تا وظیفه دومش را هم خوب انجام دهد.

حجم روغن ترمز ها که براساس لیتر  و میلی لیتر سنجیده می شود متفاوت است و فرد می تواند متناسب با مقدار نیاز خود دست به انتخاب بزند.

توزیع مستقیم روغن ترمز کانادا

توزیع مستقیم روغن ترمز کانادا یکی از عامل های تنوع دهنده ای که می توانیم به لیست بالا اضافه کنیم قیمت محصول است. قیمت نهایی که مصرف کننده مجبور به پرداخت آن است شاید قیمت تمام شده تولید آن محصول نباشد و از زمان تولید تا عرضه فرایندی را طی کرده باشد که قیمت آن را تحت تاثیر قرار داده است.

به منظور آن مجبور به پرداخت این هزینه های اضافی نشوید پیشنهاد می شود که به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید. اما خرید مستقیم به چه معنی است؟

زمانی که توزیع مستقیم روغن ترمز از تولیدکننده آن صورت گیرد شما بدون آن که با واسطه ای روبه رو باشید می توانید محصول را با قیمت اصل خود تهیه کنید.

عرضه روغن ترمز کانادا به شکل مستقیم صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید