شرکت تولید واسکازین تراکتور ۲۵۸

واسکازین،  نوعی روغن روان کننده است،  که در جعبه دنده مورد استفاده قرار می گیرد و تفاوت های عمده ای با روغن موتور دارند. این روغن روان کننده،  دارای مواد مخصوص و افزودنی های با کیفیتی است،  که از چرخ دنده ها و سایر متعلقات آن،  در برابر فشار وارده مراقبت و از آسیب رسیدن به قطعات متحرک در جعبه دنده، مانند گیربکس، جعبه فرمان و دیفرانسیل جلوگیری می کند.  شرکت تولید کننده واسکازین تراکتور،  همواره سعی می کند،  که بهترین محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به طور گسترده در بازار عرضه کند. 

شرکت تولید واسکازین تراکتور 258

مشخصات فنی واسکازین تراکتور

مشخصات فنی واسکازین تراکتور یکی از ویژگی های فنی و با اهمیت واسکازین تراکتور،  این است که ویسکوزیته آن در مقایسه با سایر روغن ها،  علی الخصوص روغن موتور بالاتر است و دارای غلظت بیش تری است.  از آنجایی که در تراکتور،  درگیر شدن دنده ها شدید است،  غلظت بالای واسکازین،  باعث می شود که کل سیستم جعبه دنده را تحت پوشش قرار دهد و موجب خنثی شدن فشار وارده به دنده ها شود. 

از دیگر مشخصات فنی واسکازین، این است که با توجه به افزودنی های با کیفیتی که در ساخت آن به کار رفته است و در اثر کار کردن مداوم تراکتور و بالا رفتن دمای قسمت های مختلف جعبه دنده، از مقاومت بالایی در برابر افزایش دما برخوردار باشد. به گونه ای که دما را در یک سطح متعادل نگه می دارد و از صدمه دیدن جعبه دنده جلوگیری می کند. 

از دیگر ویژگی های واسکازین،  این است که از مقاومت خوبی در مقابل فشار بالا بهره ببرد.  عملکرد سیستم جعبه دنده تراکتور به گونه ای است،  که در معرض فشار بالایی قرار می گیرند و همین امر با گذشت زمان و به مرور،  موجب خورده شدن بخش های جعبه دنده می شود.  بنابراین با افزودن مکمل های ضد خوردگی به واسکازین،  می توان مقاومت و پایداری سیستم جعبه دنده را بالا برد و مانع از بین رفتن قطعات آن شد.  یکی از خاصیت های مورد توجه روغن دنده مطلوب،  جلوگیری از ایجاد کف است.  زیرا تشکیل کف،  از انتقال حرارت جلوگیری کرده و در نتیجه راندمان پایین می آید. 

مرجع فروش انواع واسکازین تراکتور

مرجع فروش انواع واسکازین تراکتور مرجع فروش انواع واسکازین تراکتور،  همواره سعی بر آن دارد،  که  بهترین تولیدات را بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن ها، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.  بنابراین قبل از خرید،  لازم است به کیفیت روغن دنده توجه ویژه ای شود.  همچنین،  می توان از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش،  مشاوره های لازم را دریافت نمود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید