سفارش فیلتر روغن پراید شرکتی مستقیم

امروزه قطعات بسیار زیادی در داخل موتور خودرو موجود می باشد که نقش مهم و اساسی در تنظیم میزان سوخت خودرو و همچنین سلامت خود را دارد یکی از این قطعات فیلتر روغن و فیلتر هوا می باشند.

فیلتر روغن در واقع به نوعی تصفیه کننده روغن می باشد و باعث جلوگیری از ورود جرم روغن و ناخالصی‌های روغن بهران موتور خودرو می شود و در واقع نقش مهم و اساسی در سلامت خود را دارد و بهتر از این گونه فیلترها را هر هشت هزار کیلومتر خودرو کارکرد تعویض نمود چرا که در سلامت خودرو تاثیر بسیار زیادی دارند.

سفارش فیلتر روغن پراید شرکتی به صورت عمده و کلی و طبق درخواست مشتریان و مصرف‌کنندگان انجام می‌شود که می‌تواند جهت خرید این گونه فیلترها به نمایندگی های فروش مجاز مراجعه کنند.

فیلتر روغن تهران که در کارخانه تولید این گونه محصولات در تهران عرضه می شود در واقع نمونه با کیفیت است که به جز پراید برای سایر خودروها نیز فیلتر تولید می کند.

سفارش فیلتر روغن پراید شرکتی مستقیم

بهترین مارک فیلتر روغن پراید

بهترین مارک فیلتر روغن پراید مارک های بسیار زیادی و همچنین برندهای مختلفی روغن مخصوص پراید را تولید می کنند.این محصولات از جمله فیلتر روغنو  فیلتر هوا و همچنین روغن خودرو توسط برندهای ایرانول‌، سوپر کیان، بهران تکتاز و بهران رخش تولید می شوند که هرکدام قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوتی نیز دارند.

فیلتر روغن پراید دارای مارک‌ها و برندهای مختلف متفاوت است در واقع بهترین مارک یا محصولاتی هستند که روغن را به خوبی تشریح کرده و همچنین مدت زمان بیشتری قابل استفاده هستند در واقع فیلترهای روغن معمولی کارکرد متوسط روی خود را دارند یعنی بعد از ۳ الی ۴ هزار کیلومتر کار کردن باید عوض شود ولی نمونه های با کیفیت و بهتر هنگام نصب روی پراید به این صورت هستند که تا ۱۰ هزار کیلومتر نیز کارکرد بسیار خوبی دارد و آن را به خوبی تسویه می کند که اینگونه مارکا جز برندهای با کیفیت و شناخته شده و معروف می باشند.

قیمت فیلتر روغن پراید شرکتی در تهران

قیمت فیلتر روغن پراید شرکتی در تهران  قیمت فیلتر روغن پراید بسته به نوع برند و کارخانه تولیدی آن متفاوت است ولی معمولاً اینگونه فیلترها نسبت به فیلتر سایت خود را مانند پارس و ۴۰۵ ارزان قیمت تر بوده و در عین حال کیفیت و کارایی بسیار بیشتری نیز دارند چراکه فیلتر روغن پراید قدرت تصویری بسیار بالایی دارد و به خوبی آن را تصویب کرده و بعد توسط یک خروجی به درون موتور خودرو هدایت می کند.

فیلتر روغن پراید در انواع مختلف همچنین قابل استفاده برای انواع مدلهای پراید میباشد و همچنین قیمت بسیار مناسب و ارزان دارد که مشتریان و مصرف کنندگان می توانند جهت خرید این محصول به صورت آنلاین نیز درخواست بدهد و محصول خود را به صورت عمده نیز خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید