سفارش عمده ضدیخ روغنی ۱ لیتری

ضدیخ روغنی در همه کشور ها تولید می شود . دو نوع ضدیخ وجود دارد یک ضدیخ الکلی و دیگری ضدیخ روغنی است که ضدیخ روغنی به دلیل ویژگی های خوب طرفداران زیادی دارد برای مثال استفاده از ضدیخ های روغنی آن هم بیش از حد مجاز مشکلی برای موتور ماشین به وجود نمی آورد . 

سفارش عمده ضدیخ روغنی 1 لیتری

مواد تشکیل دهنده ضدیخ روغنی

مواد تشکیل دهنده ضدیخ روغنی ضدیخ ها دو نوع هستند یک نوع ضدیخ الکلی و نوع دیگر آن ضدیخ روغنی است . ضدیخ روغنی به دلیل ویژگی هایی که دارد باعث شده است که نسبت به ضدیخ الکلی بهتر باشد . در ضدیخ روغنی مواد آلی وجود دارد که ویژگی آن را نسبت به بقیه ضدیخ ها متمایز کرده است . ضدیخ روغنی به دلیل این که ماده ای به نام اتیلن گلیکول دارد باعث می شود در موتور ماشین های برای جلوگیری از زنگ زدگی ، رسوب ،منجمد شدن موتور و به جوش آمدن موتور جلوگیری کند . چون در قدیم ها برای جلوگیری از انجماد شدن ، رسوب کردن و به جوش آمدن موتور از آب استفاده می کردند اما با گذشت زمان دیدند که آب خالی به موتور ماشین صدمه می زند از ضدیخ استفاده کردند . باید این را بدانیم که اگر ضدیخ از نوع روغنی است که داخل موتور ماشین قرار گرفته اگر میخواهیم ضدیخ روغنی دیگر بریزیم هیچ مشکلی نیست و می توانیم روی ضدیخ قبلی بریزیم اما اگر ضدیخ ما از نوع الکلی باشد و بخواهیم ضدیخ الکلی داخل موتور ماشین بریزیم باید ضدیخ الکلی قبلی را تخلیه نموده سپس ضدیخ الکلی جدید را بریزیم در غیر این صورت ضدیخ به درستی کار نمی کند و باعث خسارت زیادی به موتور ماشین می شود . ضدیخ روغنی ۱ لیتری برای موتور ماشین ها مناسب است .

مرکز خرید ضدیخ روغنی ۱ لیتری

مرکز خرید ضدیخ روغنی 1 لیتری ضدیخ ها به دلیل کارایی که دارند کارخانه های زیادی به تولید آن می پردازند و نیاز کشور را با وجود تحریم های زیاد تامین می کند . خرید ضدیخ روغنی از تعمیر گاه هایی که ماشین ها را تعمیر می کنند با قیمت مناسب و بدون واسطه می توانید تهیه کنید . حتما این را هم در نظر بگیرید که سالی چند بار باید ضدیخ ماشین را تعویض کنید تا مشکلی برای موتور ماشین پیش نیاید . ضدیخی مثل ضدیخ روغنی بهران بهمن یکی از ضدیخ های مطرح کشور است که به دلیل کیفیت و قیمت مناسب طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . و این برند رقیبان زیادی دارد که هر ساله با وجود تحریم ها از سوی کشور های خارجی از کیفیت آن کاسته نمی شود بلکه تعداد مشتریانش هم روز به روز در حال افزایش است . 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید