سفارش ضدیخ پارس سهند حجم ۰٫۹۴ لیتر

اگر ابتدا بخواهیم تعریف کوتاهی از ضد یخ داشته باشیم باید بگوییم، محلولی می باشد که در فصل زمستان مانع از یخ زدن آب رادیات و در تابستان مانع از جوش آوردن آب می نماید.

ضد یخ ها در انواع و برند های مختلفی تولید می شوند که یکی از برند های داخلی ضدیخ پارس سهند می باشد که شما می توانید این محصول را در حجم ۰.۹۴ لیتر سفارش داده و خریداری نمایید.

سفارش ضدیخ پارس سهند حجم 0.94 لیتر

نقش استاندارد gs1 در کیفیت ضدیخ پارس سهند

نقش استاندارد gs1 در کیفیت ضدیخ پارس سهند یک ضد یخ خوب علاوه بر دارابودن هر استانداردی، مواد اولیه ای که برای تولید استفاده می شود برای تولید آن بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، اما باز با این حال نمی توان از استاندارد بودن یک ضد یخ خوب گذشت که از مهم ترین استاندارد های دنیا،gs1 می باشد.

از آنجایی که مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت در کشورمان وجود داشته و ضد یخ پارس سهند با بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت تولید می شود، 

اما همین ضده یخ خوب و با کیفیت احتیاج به استاندارد بین المللی اروپایی gs1 دارد که باید گفت این محصول این استاندارد را دارا می باشد.

به طور کلی استاندارد gs1یکی از مهم ترین و با ارزش ترین استاندارد های دنیا نی باشد که مطلق به اتحادیه اروپا می باشد و بزرگترین شرکت های تولید کننده آرزوی داشتن این استاندارد را محصولات تولید شده خودشان را دارند و تمام تلاشان را برای بدست آوردن این استاندارد می کنند.

شما عزیزان می توانید با استفاده از ضد یخ پارس سهند، متوجه کیفیت این محصول بشوید و همچنین به این مهم بودن و نقش داشتن استاندارد gs1در ضد یخ دست یابید.

این را نیز باید اضافه نمود که ضد یخی که از داشتن استاندارد بین المللی gs1 بهره می برد مناسب برای هر خودرویی،حتی خودروهای لوکس می باشد.

عرضه مستقیم ضدیخ پارس سهند حجم ۰٫۹۴

عرضه مستقیم ضدیخ پارس سهند حجم 0.94 با توجه به شناخت کامل از ضد یخ پارس سهند و همچنین کیفیت و برتری این محصول می خواهیم از عرضه مستقیم ضدیخ پارس ۰٫۹۴ لیتر برایتان بگوییم.

شما می توانید این محصول را به طور مستقیم و بدون دخالت دلال از فروشگاه ما تهیه فرمایید.

فروشگاه ما افتخار این را دارد که با سابقه چندین ساله در عرضه مستقیم این محصول با ضمانت اصل بودن کالا و بهترین قیمت یعنی قیمت درب کارخانه در خدمت مردم عزیز بوده است.

شما عزیزان می توانید ضمن مراجعه حضوری به فروشگاه، از طریق شماره های فروشگاه با متخصصین ما در فروش این محصول تماس حاصل فرموده و ضمن کسب اطلاعات کافی از این محصول، اعم از قیمت و موجودی و همچنین نحوه عرضه این محصول ، نسبت به ثبت و خرید محصول مورد نظرتان اقدام فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید