سفارش روغن هیوندای اکستییر ۲۰

روغن هیوندای اکستییر یکی از باکیفیت ترین روغن ها در بازار است که وارداتی است و از خارج له ایران وارد می شود. این روغن ساخت کشور کره ای است و از یک شرکت کره ای که در ساخت نفت خام، بنزین و گازوئیل و سوخت جت فعالیت می‌کند تولید شده است. یکی از راحت ترین روش های سفارش این محصول سفارش اینترنتی از کارخانه و یا سفارش از مراکز پخش آن در ایران است. 

سفارش روغن هیوندای اکستییر 20

درباره روغن هیوندای اکستییر ۲۰ بیشتر بدانید

درباره روغن هیوندای اکستییر 20 بیشتر بدانید روغن هیوندای اکستییر ٢٠ یک محصول با سطح کیفی خوب و دارای استاندارد است. این روغن دارای گرانروی بالا و برای خودرو هایی با سوخت بنزینی و LPG استفاده می شود. 

روغن هیوندای دارای ویژگی های خاصی است که این ویژگی‌ها کیفیت این محصول را بالا برده است. مثلا این روغن باعث کاهش ۵٠ درصدی لجن و رسوب در پیستون ها و موتور ها می شود. 

وقتی این روغن در ماشین به کار می افتد باعث کاهش سوخت و باعث بالا بردن عملکرد موتور در شرایط سخت می شود. 

این روغن حتی برای خودرو ها و موتور های پیشرفته بنزینی مناسب می باشد و می توان در همه فصول سال از روغن هیوندا استفاده کرد و با همه مدل واشر های پلاستیکی سازگار است. 

همچنین روغن هیوندای با آخرین مدل های فن های ماشین سازگار است و با سیستم آب بندی موتور هم تداخلی ایجاد نمی کند. 

این روغن باید در شرایط عادی و به دور از تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد و دمای انبار های نگه دارنده آن باید ٢۵ درجه سانتی‌گراد باشد و این روغن خورنده نیست و می شود در ظرف های فولادی معمولی هم نگهداری کرد. 

فروش روغن هیوندای اکستییر ارزان قیمت

فروش روغن هیوندای اکستییر ارزان قیمت فروش روغن هیوندای اکستییر در بازار به قیمت های مختلفی صورت می گیرد. هرچه میزان حجم بطری و گرانروی بیشتر باشد، قیمت روغن هیوندای هم بیشتر است. مثلا اگر حجم بطری چهار لیتر و گرانروی آن هم بالا باشد، قیمت روغن هم بیشتر خواهد بود. 

البته هر چه قیمت مواد اولیه و مواد سازنده روغن هیوندای اکستییر ارزان تر درآید، فروش آن هم ارزان قیمت تر می شود. اگر شرکت سازنده آن، موادی که می خواهد با آن روغن هیوندای را بسازد را با قیمت پایبن تهیه کند می تواند روغن را ارزان قیمت به کشور های دیگر صادر کند. 

البته چون این محصول وارداتی است و از خارج به ایران وارد می شود برای همین شرکت های ایرانی هرچه این محصول را به تعداد زیاد و به صورت عمده خریداری کنند باعث می شود که واردات این محصول به صرفه درآید و با قیمتی کم و ارزان به دست مشتری نهایی برسد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید