خرید واسکازین گیربکس صنعتی

واسکازین گیربکس چیست؟

یکی از روغن های مصرفی در خودرو ،واسکازین می باشد که به ان روغن جعبه دنده یا گیربکس نیز گفته می شود که وظیفه روان کاری تجهیزات مربوط به جعبه دنده را بر عهده دارد.

واسکازین دارای افزدونی های می باشد که از تجهیزات جعبه دنده در برابر فشارها جلوگیری می نماید، که واسکازین گیربکس صنعتی یکی از این واسکازین ها می باشد.

خرید واسکازین گیربکس صنعتی

انواع واسکازین گیربکس صنعتی

انواع واسکازین گیربکس صنعتی در این روزها گیربکس های صنعتی که در شرایط آب و هوای نامناسب مانند آلودگی هوا هستند استفاده از یک روغن واسکازین مناسب و با کیفیت بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین جهت تعویض به هنگام واسکازین نیز بسیار مهم می باشد تا تجهیزات مربوط به گیربکس دچار فرسایش نشوند.

انواع واسکازین صنعتی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

واسکازین  صنعتی چرخ دنده R&O

واسکازین صنعتی چرخ دنده ضد اصطکاک و فشار بالا EPدار

واسکازین های صنعتی R&O دارای انتی اکسیدان می باشدکه این شاخص باعث می شود تا این ماده خاصیت  ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی داشته باشد.از این واسکازین ها در گیربکس هایی استفاده می شود که بیشتر در معرض رطوبت قرار دارند که این واسکازین در این گیربکس ها باعث حفاظت بهتر از تجهیزات می شود.

اما واسکازین های صنعتی فشار بالا در گیربکس هایی مورد استفاده قرار می گیرند که در فشار بالایی قرار دارند.این واسکازین ها علاوه بر اینکه خاصیت فشار پذیری را در خود دارند ،خاصیت R&O را نیز دارا می باشند که تجهیزات گیربکس را در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کنند.

نا گفته نماند که واسکازین های صنعتی فشار بالا دارای خاصیت ضد فرسایش نیز می باشند به علت وجود ترکیبات شیمیایی فعال که گوگردفسفر تولید می کنند.

نمایندگی فروش واسکازین گیربکس صنعتی

نمایندگی فروش واسکازین گیربکس صنعتی از تولید کنندگان واسکازین صنعتی می توان به شرکت های بهران ، سرکان، شل،توتال،موبیل،ایرانول، نفت پارس و …غیره اشاره نمود که همه این برند ها در نمایندگی فروش انواع واسکازین های صنعتی موجود می باشد.

که شما عزیزان می توانید با مراجعه به نمایندگی ما تمامی این محصولات را به صورت عمده و خرده تهیه فرمایید. البته این را نیز باید بگوییم که علاوه بر خرید حضوری می توانید با استفاده از شماره های نمایندگی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و پس از استعلام موجودی کالای مورد نظر و همچنین قیمت نسبت به سفارش واسکازین های صنعتی اقدام فرمایید.

ما این قول را به شما می دهیم که محصولات ارائه شده از اصالت کالا برخوردار بوده و ما این موضوع را تضمین می کنیم که در صورت تایید اصالت کالا از سوی شما این محصول را خریداری فرمایید و در ضمن قیمت محصولات این نمایندگی پایین ترین قیمت ممکنه در بازار فروش واسکازین صنعتی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید