خرید مستقیم صافی بنزین پرایدی یک سرکج

صافی بنزین، یکی از اجزا مهم و کاربردی در اتومبیل است. به دلیل اینکه، سیستم سوخت رسانی خودرو ها از کاربراتوری به انژکتوری تغییر یافته است، استفاده از صافی مناسب، دارای اهمیت ویژه ای است و باید به آن توجه گردد. خرید مستقیم و بدون واسطه صافی بنزین پرایدی سرکج، دارای مزایای ویژه ای است. یکی از این مزیت ها این است که قیمت نهایی بسیار مناسب تمام شده و بسیار مقرون بصرفه است. 

خرید مستقیم صافی بنزین پرایدی یک سرکج

صافی بنزین سرکج چه ویژگی هایی دارد؟

صافی بنزین سرکج چه ویژگی هایی دارد؟ صافی بنزین، باید به صورت دوره ای و به طور مرتب چک گردد و در صورت نیاز، آن را تعویض کرد. در حال حاضر، بنزین های عرضه شده توسط برخی از جایگاه های سوخت، از کیفیت پایینی برخوردار بوده و حاوی املاح و ناخالصی های زیادی است. همین موضوع، سبب شده است که صافی بنزین کثیف شده و نمی تواند عملکرد اولیه خود را داشته باشد. در نتیجه، آسیب های زیادی را به موتور و قطعات خودرو وارد نموده و خسارات جبران ناپذیری را به همراه دارد. 

یکی از ویژگی های منحصر بفرد صافی بنزین سرکج، نوع مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن است، که از مواد پلیمری درجه یک و کاغذ مخصوص صافی ساخته شده است. علاوه بر این مواد، از یک آهنربا در آن استفاده شده است، که با جوشکاری مناسب به همدیگر متصل شده اند. ساختار صافی به گونه ای است، که از تعداد زیادی سوراخ های ریز بهره برده و با توجه با این مزیت، ذرات و آلودگی های بیش تری را به خود جذب می کند. 

کیفیت این صافی در درجه بالایی قرار دارد و تمامی ذرات معلق در  مخازن جایگاه های سوخت، تکه های فلزی و پلاستیکی حاصل فرسایش قطعات و شلنگ های سوخت، ذرات پوسیده و جدا شده از مخزن سوخت خودرو و لوله های بنزین را جدا می کند. بنابراین، این قطعه نقش بسزایی را ایفا کرده و از فشار بالا به موتور ماشین جلوگیری می کند. اگر این صافی کثیف شود و به موقع تعویض آن صورت نگیرد، علاوه بر کم شدن میزان راندمان سوخت و فشار به موتور، موجب داغ شدن و آسیب دیدن پمپ بنزین نیز می گردد. عمر مفید این قطعه در ماشین، بستگی به جایگاه سوخت گیری دارد. 

مرکز فروش انواع صافی بنزین پرایدی سرکج

مرکز فروش انواع صافی بنزین پرایدی سرکج مرکز فروش انواع صافی بنزین پرایدی سر کج، همواره سعی می کند که بهترین محصول را با توجه به کیفیت بالا و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت، به طور گسترده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. خرید صافی بنزین، از طرق مختلفی امکان پذیر است. در هنگام خرید، حتما مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش دریافت نمایید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید